Вишневий цвіт• 30 июля в 22:25
Якби я в вас зараз вкрала те, що лежить
зверху на вашому холодильнику, то що б це було?
фотодокази приймаються!
СамавиховуюКота• 30 июля в 23:00
Ответ дляВишневий цвіт
так, продали б за десятирiччя за норм суму
Та вони тоді копійки на аукціонах коштували,тому так і вийшло-все на смітник пішло.
Сама вумна тутички• 30 июля в 23:04
Ответ дляЧучало яблуні
Домик из трубочек муж делает с сыном,но оооочеь медленно)
Покажіть
Хата на мати• 30 июля в 23:16
Ответ дляСамавиховуюКота
Ну заставили залізти))Але достягати повністю не буду,бо потім назад складати.Звичайні друкарські листи.Невеликі номінали дарую.Великі ні.
Офигеть)))
Хата на мати• 30 июля в 23:17
Ответ дляСамавиховуюКота
Откуда?)))
Понимаю, что от верблюда, но как?)
Вишневий цвіт
• 30 июля в 23:19
Ответ дляХата на мати
Откуда?)))
Понимаю, что от верблюда, но как?)
на вiолiтi нерозрiзаний аркуш карбованцiв за 12 тис продали...
Вишневий цвіт
• 30 июля в 23:21
це як зараз треба збирати марки та листівки Укрпошти, наши воєнні монети - це після війни буде теж скарб
СамавиховуюКота• 30 июля в 23:24
Ответ дляХата на мати
Откуда?)))
Понимаю, что от верблюда, но как?)
НБУ продавав раніше скільки хочеш.
Зараз перекупи продають.Ось тут наприклад.Але вибір невеликий.Великих номіналів взагалі не бачу
все по ГОСТу!• 30 июля в 23:25
Миска з дачними помідорами, свекруха дуже смачні вирощує. І ще фонарик на сонячній батареї. Він там з прошлогоиліта оселився, коли були тривалі відключення
все по ГОСТу!• 30 июля в 23:27
Ответ дляУжеВотДа
ничего
для меня наставлять что-то сверху на холодильники это капец мусорка
Я теж не люблю. Але влітку там миска з помідорами, вони там добре дозрівають під рушником. Свекруха іноді зриває не повністю стиглі.
Вишневий цвіт
• 30 июля в 23:29
Ответ длявсе по ГОСТу!
помидори! розриваюся мiж вашим холодильником та холодильником панi, в якої гроші
ну ще дуже зацикавив холодильник який до мене кіт обніс
все по ГОСТу!• 30 июля в 23:38
Ответ дляВишневий цвіт
Там всього 3 помідорки залишилось. Зараз так змінився клімат, що урожаї вже не ті. 20 років тому нам свекруха ведрами давала помідори - рожеві, жовті, червоні різних сортів. А зараз в неї танці з бубнами навколо тих помідорів, а вони то горять, то гніють, то якась хворь на них нападає. Вона вже літня жінка, мені її шкода, а вона все помідорами опікується
Чучало яблуні• 31 июля в 09:12
Вишневий цвіт
• 31 июля в 13:32
Ответ дляКоник-стрибунець
Воздушный шарик, правда сдулся уже. Угадайте для чего?
не вгадаю)
Коник-стрибунець• 31 июля в 17:43
Ответ дляВишневий цвіт
не вгадаю)
Як вкрадете плакати не буду 😆 Якщо дістанете, холодильник більш 2 метрів висоти.
Вишневий цвіт
• 31 июля в 19:18
Ответ дляКоник-стрибунець
дiстану, але для чого кулька таки була?