Зілля до весілля• 31 июля в 03:09
Как часто вы меняете подушку?
Через какое время покупаете новую?
Результат:
вже голосів:
15 (25.42%)
Свой ответ
11 (18.64%)
10+
9 (15.25%)
5+
6 (10.17%)
3 года
6 (10.17%)
4-5 лет
5 (8.47%)
1 год
5 (8.47%)
2 года
2 (3.39%)
Полгода
0 (0%)
3 месяца
Моська-слон• 31 июля в 03:14
Залежить від подушки. В мене синтетична, там ніхто не заведеться, можна прати, навіщо змінювати, якщо форму тримає?
Вумна вутка• 31 июля в 03:15
Не меняю) Стираю детям а у меня пух перо. Чищу время от времени. Не могу на других спать.
Моська-слон• 31 июля в 03:18
Ответ дляВумна вутка
Та я теж не розумію цього міняня. Поки росла подушки ніхто не міняв мені, потім гуртожиток, там взагалі все ок з подушками. Коротше, це я вже коли була свідома і мала проблеми з шиєю, то почала міняти подушки, щоб підібрати на якій зручніше. Знайшла таку і не міняю ))
Вумна вутка• 31 июля в 03:20
Ответ дляМоська-слон
Поки росла у мене були подушки із війскової частини, з потяга)) де тільки дідусь не випрашував, бо не було))
Моська-слон• 31 июля в 03:45
Ответ дляВумна вутка
Крутилися як могли. Я навіть не знаю чи можна було купити в ті часи подушку. Моя бабуся завела качок і з них робила. На її подушках ми всі спали. Особисто моїй подушці могло бути років 30 може. Їх сушили на сонці, періодично підсипали в них пір´я.
Вумна вутка• 31 июля в 03:48
Ответ дляМоська-слон
Так) я теж не знаю де їх можна було купити. Може тому дідусь і збирав їх потихеньку звідки міг. Бо я пам´ятаю подушки зі штампами)
Не заздріть тьоті• 31 июля в 03:54
Я чистила лет 15 назад. А этим летом купила наперники новые и сама перестирала . Правда еще тот гемор. Но теперь точно уверена, что они чистые. Перенабила и красота. Теперь я спец в перьях и пухе. И закрались сомнения, что при чистке заменили нашу набивку на другую. Поэтому только сама. Выработала себе схему, как очистить перо от грязи и запаха.
На синтетических спать не могу.
Глас_Народа• 31 июля в 04:24
Ответ дляМоська-слон
Розкажіть, будь ласка, яка Вам підійшла? Раніше спала на пір´ї, але останні пару років на ранок не можу голову повернути - тягне шию. Поміняла на тоненьку бамбукову - спочатку було добре, потім знов проблеми. Зараз товста силіконова, але її потрібно класти на плече, щоб було зручно, і уві сні сповзаю з неї, знов болить шия(((
Додаю напруги• 31 июля в 05:52
Ответ дляГлас_Народа
В мене після пірʼя не лише шия, а ще й вухо, на якому спала, так болить, що капець.
Гидроусилитель руля• 31 июля в 08:34
Ну мабуть раз в ніколи. Мені 50 років, сплю на подушці вже років 40 точно. Міняти навіть в думках не було. Раніше в хімчистку здавала. Зараз парою чистять, можна додати або прибрати пух, поміняти напірник, нашо її міняти?.