ТаЕщеОптимистка• 06 июля 2025

Бамбукова подушка

Доброго дня. Цікавить питання подушок, може хто користується бамбуковими подушками, задоволені? Потрібно замінити подушки, з пірья більше не хочу, а що купити, не можу зрозуміти, їх так багато різних, зацікавили бамбукові, але не впевнена що правильний вибір, поділіться, які вам подобаються?, Дякую
Нафаня Маня• 06 июля 2025
Автор, бамбук, шерсть, лен , пух, синтетические наполнители- все это дело вкуса, во всех есть плюсы и минусы. Я выбираю синтетику, т.к. ее можно легко стирать
Слобожаночка• 06 июля 2025
Купила бамбукову, така вона мені гарна в магазині була, але геть незручна для мене- бо висока і вже 2 тижні ніяк не зменшиться-пружна така, можливо, для вас це і плюс. Вдома є дешеві силіконові си біо-пух, не знаю. От вони мені найкращі- низькі в легенькі
автор ТаЕщеОптимистка • 06 июля 2025
Ответ дляСлобожаночка
Дякую
Куратор дебошей• 06 июля 2025
Тільки синтетика. Можна прати. Беру з наволочкою завжди на молнії. Тоді можна регулювати наповнювач.
Зараз в мене Подушка Sonex Basic Cloud.
Але зрозумійте, що з часом від 6 місяців будь -яка подушка дорога, дешева починає просідати втрачати форму.
Вся в кредитах• 06 июля 2025
Чередую тоненьку бамбукову і високу силіконову. Обидві незручні, але зручніші за пір´я. Будуть гроші, шукатиму інші варіанти. Пух не хочеться, але якщо нічого зручнішого за пух не знайду, доведеться ще таку купити.