Начальник Анонимов• 31 июля 2025
Дивний роботодавець
Зараз працюю на роботі, але фізично важко як для жінки, так як доводиться підіймати вантажі, то розглядаю інші варіанти. Телефонує мені сьогодні роботодавець і наша розмова розпочинається якось дивно, зі слів: Ви підняли трубку, ніби вже знаєте хто Вам телефонує. Розповів про вакансію, і тут каже: Ви переїхали в інше місто бо вийшли заміж, так? Я помітив, що у Вас на пошті та резюме різні прізвища. Потім починає запитувати: а де працює Ваш чоловік, а назвіть конкретно підприємство, він не буде проти, якщо Ви поїдете на два тижні на навчання, і це кілька разів запитав. Мені періодично телефонують з пропозиціями, але в цій як на мене надто багато зайвих питань. Я все таки сходила на співбесіду. Роботодавець каже, зараз звірю чи схожа ви з фото, а я бачу родимку на щоці. Запитував: а у вас своя квартира чи орендована? А дітей не плануєте у перспективі? А де чоловік працює, назва підприємства.
А на Вашу думку це нормальні запитання?
Мамаша в бигудях• 31 июля 2025
Сейчас много притрушенных работодателей. Потом, может вам СБ-шник звонил.
ГейТуда• 31 июля 2025
Про квартиру та чоловіка часто запитають, що б оцінити , я так думаю, рівень вашої зп, чи є кому вас фін підтримати, чи стане для вас критичним затримка зп ( оренда). У сучасному світі такі питання неактуальні, але багато роботодавців про це не знають.
Оце так цабе• 31 июля 2025
Ответ дляКвітка Миру
Сегодня позвонили - уже и на собеседование сходила....
При чому на годиннику 8 ранку
В шоколаде• 31 июля 2025
Ответ дляОце так цабе
При чому на годиннику 8 ранку
Так собеседования же с 6 утра начинаются 😂
Безпринципова• 31 июля 2025
На должность продавца в Кременчуге спрашивают:’справку от нарколога и психиатра принести могли бы’?
Второй шЫдевр( я расписывала):
Причина увольнения с предыдущего места...если ликвидация предприятия то:
Причина ликвидации предприятия,у какого ликвидатора документы ,в какой стадии процесса ликвидации...
Йопрст
Второй шЫдевр( я расписывала):
Йопрст
ВундерКИНГ• 31 июля 2025
Ответ дляБезпринципова
Второй шЫдевр( я расписывала):
Йопрст
Второй шЫдевр( я расписывала):
Йопрст
Справка от психа стоит 700грн. Они её оплатить готовы?