Незламна Україна• 31 июля 2025
Держмолодьжитло : чи скористався хтось програмою насправді? І чи правильно думаю
Що це й справді вигідно? маємо з чоловіком маленьку квартирку (неповних 30 кв); нам по 30, хотіли б якось покращити умови. Я порахувала, що якщо справді потрапити під цю програму, а свою маленьку здати хоча б за якісь гроші, то можна нормально вирулити. Хтось робив подібне?
Пищалка• 31 июля 2025
В гривне только берите.
У меня друзья в начале семейной жизни брали квартиру через молодежный кредит на 20 или 30 лет, не помню. Вначале ежемесячный взнос это была зарплата одного из них (600 грн), ну а потом инфляция сделала платеж незаметным
Ядвига Юсьлегко• 31 июля 2025
Так у вас же больше чем 13,65 м на человека. Или нет этих ограничений уже?
Ну и программа когда работала последний раз?
Зоряний Шлях• 31 июля 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Там не только эти ограничения.
Да, я блондинка!• 31 июля 2025
Мы так и не дождались своей очереди, хотя 4 года там ждали, пришлось самим купить взяв деньги в долг
Незламна Україна
• 31 июля 2025
Ответ дляvinika
Вырулите, если первый взнос 50% есть
Написано в них на сайті, що 6 % внесок
Незламна Україна
• 31 июля 2025
Ответ дляПищалка
В гривне только берите.
та теж думаю, що при нашій інфляції це мабуть ще й вигідніше, ніж за готівку
Незламна Україна
• 31 июля 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Если на вас числится квартира, или на муже, вам откажут.
але вона така маленька🥺. А якщо її переписати на когось із батьків?
Незламна Україна
• 31 июля 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
та ніби навіть цього року видавали по ній
Незламна Україна
• 31 июля 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Там не только эти ограничения.
а які ще?
Незламна Україна
• 31 июля 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А уточните, какой именно программой хотите воспользоваться?
регіональна програма держмолодьжитла, кредит для молоді, там ніби до 35р
Незламна Україна
• 31 июля 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
а щось пояснювали чому так чи нічого?
Ядвига Юсьлегко• 31 июля 2025
Ответ дляНезламна Україна
Разве программа не на паузе?
Забобонний фрукт• 31 июля 2025
Ответ дляНезламна Україна
Когда мы оформляли там были требования работа в гос труктуре и стоять на очереди на квартиру и нет жилья, там не так просто было и то два раза заворачивали, потом через знакомых взяли…
Забобонний фрукт• 31 июля 2025
Ответ дляПищалка
В гривне только берите.
Это первые инфляция помогла, потом знакомые после нас шли в договоре уже описывали эти моменты
Хачапууури• 31 июля 2025
Ответ дляПищалка
В гривне только берите.
Вже дуже багато років держмолодь дає виключно в гривні. Навіть десятиліть
Ананомчикус• 31 июля 2025
Ответ дляХачапууури
Взагалі будь-які кредити дають тільки в гривні.
Незламна Україна
• 31 июля 2025
Ответ дляХачапууури
Я користуюсь, дуже вигідно. Але у вас є нерухомість
та якраз цей пункт мене і бентежить, мабуть з урахуванням цього, мені відмовлять
Да, я блондинка!• 31 июля 2025
Ответ дляНезламна Україна
а щось пояснювали чому так чи нічого?
Мы сами купили за свои деньги,которые взяли в долг и держмолодьжитло отпало само собой