Радикальная• 31 июля в 12:47

Работа воспитателем

Кто работает и доволен,или не стоит идти..
Svitlo_• 31 июля в 15:33
Ответ дляРадикальная
1.Я в школу и не собираюсь,потому что мой диплом уже не актуален.
2 В детский сад принимают с радостью с моим образованием и основное- с малышами очень хорошо лажу.
Я не з претензіями. Просто цікаво як може бути - школа не моє, а садочок з радістю. Цікаво просто в чому ви бачите різницю.
Плюс звідки ви знаєте чи ладите з малюками, якщо ви з ними не працювали?
Ленне-Рейма• 31 июля в 15:39
Ответ дляSvitlo_
Не знаю в нас жодного вихователя без вищої освіти. Всі закінчують заочно
А я знаю и не одного, что дальше?
автор Радикальная • 31 июля в 16:35
Ответ дляSvitlo_
Працювала 1 місяц ,коли моя дитина ще ходила в садочок,але син часто хворів і я вибрала - бути з дитиною вдома.
Без будь- якого стажування зразу у группу з 25 дітками,нічого справлялась, заняття були самопроізвольні,якось так.
автор Радикальная • 31 июля в 16:37
Ответ дляСижу_и_плачу
А какой предмет в дипломе?
Вам разве не говорили, что нужно только дошкольное образование в садике, у кого нет идут заочно получать?
Українська мова і література.
Ні ,такого не казали,а,навпаки - почувши про вищу освіту ,з радістю беруть
Svitlo_• 31 июля в 17:24
Ответ дляЛенне-Рейма
А я знаю и не одного, что дальше?
Для чого стверджувати, що всі без вищої освіти. Куди по вашому йдуть працювати всі випускники магістратури Дошкільна освіта
Svitlo_• 31 июля в 17:25
Ответ дляРадикальная
Українська мова і література.
Але атестуватись я думаю не можна.
автор Радикальная • 31 июля в 17:57
Ответ дляSvitlo_
Але атестуватись я думаю не можна.
Куди ,в садочок атестуватись?
В садочок і не треба
Ленне-Рейма• 31 июля в 18:05
Ответ дляSvitlo_
А где я утверждала, что все без во?? Нафига придумывать
Svitlo_• 31 июля в 18:30
Ответ дляРадикальная
Куди ,в садочок атестуватись?
В садочок і не треба
У вас точно педагогічна освіта? Без проходження атестації ви завжди будете отримувати мінімальну зарплату
Svitlo_• 31 июля в 18:32
Ответ дляЛенне-Рейма
Ваші слова ’Якщо, Але зазвичай, в садочку працювали після учтлища’. Але дійсність навпаки. Зазвичай вища освіта. Після пед.училища чи дуже молоді, чи навпаки пенсіонери
автор Радикальная • 31 июля в 18:41
Ответ дляSvitlo_
Ні,я вигадала про освіту.
Якісь питання у вас підковирісті...
Svitlo_• 31 июля в 18:44
Ответ дляРадикальная
Ні,я вигадала про освіту.
Якісь питання у вас підковирісті...
То як можна не знати, що всі педагоги проходять обов´язкову атестацію кожні 5 років як мінімум. Але якщо є відповідна освіта то підвищується категорія і відповідно збільшується заробітна плата
Меряю от 0• 31 июля в 19:06
Ответ дляЛенне-Рейма
А вы вуз закончили или училище?как то вы разогнались на завуча или препода вуза
Я закончила ВУЗ, один диплом магистра один специалиста. По первому диплому я воспитатель логопед, по второму педагог ВУЗа, имею возможность преподавать дисциплины по первому диплому. Для зауча нужно только полное высшее образование.
Ленне-Рейма• 31 июля в 19:17
Ответ дляSvitlo_
Ще раз:где я писала, что ВСЕ без во?????
Ленне-Рейма• 31 июля в 19:18
Ответ дляМеряю от 0
А вы тут при чем, я ж автору вопрос задала
Меряю от 0• 31 июля в 19:21
Ответ дляЛенне-Рейма
Так вы к моему сообщению комментарии прикрепили
Ленне-Рейма• 31 июля в 19:22
Ответ дляМеряю от 0
Боже, дико, дико извиняюсь