Я така бойова• 10 августа в 10:21
Чи правда, що людина без роботи ніхто?
Але з іншого боку а з роботою ти хто?
Обслуговуючий персонал для інших просто ,принаймні я себе так відчула коли вийшла після декрету працювати,сидиш за смішні гроші і ніякого кар´єрного зростання просто обслуговуєш інших людей,а що для вас робота?
Я така бойова
• 10 августа в 10:22
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Не хотите обслуживать- работайте на себя
На себе потрібні гроші,яких немає
Чорт і Шо• 10 августа в 10:23
Всех кого я знаю без работы, инвестора.
Но знаю без работы есть и откровенно бедные люди, просто они мне не знакомы.
интайм_не_предлагать• 10 августа в 10:24
Ответ дляЯ така бойова
На себе потрібні гроші,яких немає
Значит, ваша квалификация не позволяет вам претендовать на большую зарплату. Смените специальность, пойдите на курсы
Я така бойова
• 10 августа в 10:25
Ответ дляЗоя Жорівна
Я работаю сама на себя, в бьюти сфере
Очень люблю свою работу
А що саме робите?
Я така бойова
• 10 августа в 10:27
Ответ дляSo_so
А Вы хотите всё и сразу? Так бывает очень-очень редко.
Частіше буває,що людина застрягла на одній посаді за маленьку зп аж до пенсії
Мяо мой мяо• 10 августа в 10:29
Ответ дляSo_so
Нет, застрял это выбор. Допишу, я не в смысле осуждения, главное, чтобы человек был доволен.
Згодна
Особисто на собі переконалася. Застрягла . Не подобається майже все
А змінити не можу (читай не хочу)
Я й пробувала, не те шоб прям сиджу і страждаю. А нічого не вдається, от не має щасливих збігів обставин чи що
А змінити не можу (читай не хочу)
Техпаспорт на медузу• 10 августа в 10:29
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Я врач в дорогой клинике. Тоже чувствую себя обслуживающим персоналом. На свою клинику денег нет, но владелец клиники не меньше ублажает пациентов.
Дадосвидания• 10 августа в 10:30
Маю бізнес, але вигоріла капец і не хочу продовжувати(( але є 3 найм працівника, мабуть через них і товчусь там поки((. Вже могла б не працювати... і на відпочинок злітала, і постійно вчу щось нове, але не розумію навіщо(((
Дадосвидания• 10 августа в 10:30
Ответ дляЯ така бойова
Якщо їй вистачає зеачить її алаштовує
Кондуктор маршрутки• 10 августа в 10:32
Для кого никто? А жить вы за что будете, даже если вы доя кого то кто то?
Залізна пані• 10 августа в 10:32
Правда. К сожалению.
Даже если ты работаешь на самой низкооплачиваемой работе, уборщиком, грузчиком, за две копейки, в библиотеке или санитаркой - ты уважаемый человек.
Стоит уволиться и месяц сидеть без работы, искать работу - ты кусок говна.
Как это работает я не знаю.
Возьмём беженцев. Люди в Украине работали, занимали какие то хорошие должности - были уважаемыми людьми.
Уехали на пособия, пару месяцев сидят на пособии (кто уехал недавно) - все, кусок говна. То есть где бы ты не работал до этого - все твои достижения обнуляются моментально, если ты прекращаешь работу и какое то время сидишь без нее.
Как это работает я не знаю.
мадамГрицацуева• 10 августа в 10:40
Ну, не всі на роботі сидять , дехто працює , й не за смішні гроші , й має розвиток. Це ж ваш власний вибір , сидіти
Гуляю босоніж• 10 августа в 10:53
Для мене робота це творчість, неймовірний кайф і гроші. Якщо ви не хочете працювати- не працюйте. Кожному своє. Не розумію, чому вас турбує чужі думка
Мяо мой мяо• 10 августа в 11:00
Ответ дляКапуста Маша
Я без роботи 3 місяці - нарешті почуваюся людиною)
А ще через три місяці будете страждати, що хочете на роботу
Капуста Маша• 10 августа в 11:04
Ответ дляМяо мой мяо
Я дала собі час відпочити й чудово почуваюся) Страждати не буду - вийду на роботу, коли захочу)
Марафетчица• 10 августа в 11:58
’Мій дід казав: ’Кожен повинен щось залишити після себе... Сина, чи книжку, картину, збудований тобою будинок, чи бодай зведену з цегли стіну, чи зшиту тобою пару черевиків, чи сад, посаджений твоїми руками. Щось, чого за життя торкалися твої пальці, у чому після смерті знайде притулок твоя душа. Люди дивитимуться на вирощене тобою дерево або квітку, і в цю хвилину ти будеш Живий...’
Мій дід говорив: ’Не важливо, що саме ти робиш, важливо, щоб усе, до чого ти торкаєшся, змінювало форму, ставало не таким, як раніше, щоб у ньому залишалася частинка тебе самого... У цьому різниця між людиною, яка просто стриже траву на галявині, і справжнім садівником, - говорив мені дід. - Перший мине, і його як не бувало, але садівник житиме не одне покоління...’
Рей Бредбері
’451 за Фаренгейтом’
Рей Бредбері
’451 за Фаренгейтом’
Живчик-счастливчик• 10 августа в 12:01
Ответ дляЗалізна пані
Правда. К сожалению.
Как это работает я не знаю.
Ну если конечно не ребёнок олигарха или знаменитости ) там даже твой пук это работа )
Я така бойова
• 10 августа в 13:53
Ответ дляКондуктор маршрутки
То смішні гроші,на них хіба що існувати
Я така бойова
• 10 августа в 13:56
Ответ дляКапуста Маша
А за що живете?
Капуста Маша• 10 августа в 14:00
Ответ дляЯ така бойова
А за що живете?
Пасивний дохід, дохід чоловіка
Кокосиха• 10 августа в 14:09
Ответ дляКапуста Маша
Молодець:) я також так
Я така бойова
• 10 августа в 14:17
Ответ дляКапуста Маша
Пасивний дохід, дохід чоловіка
Пасивний це у вас квартира для здачі?
Кондуктор маршрутки• 10 августа в 14:34
Ответ дляЯ така бойова
То смішні гроші,на них хіба що існувати
А без них как вы собираетесь существовать
Я така бойова
• 10 августа в 14:42
Ответ дляКондуктор маршрутки
Так як зараз
Капуста Маша• 10 августа в 14:59
Ответ дляЯ така бойова
Пасивний це у вас квартира для здачі?
Так. + паркомісце в паркінгу