Налитое яблочко• 31 июля в 13:16

На работу с Трои в центр( Хрещатик, Золоті ворота)

Дівчата поділиться досвідом. Предложили роботу в центрі Київа ( Золоті ворота та Хрещатик) , скажіть реально добиратись з Троєщини кожен день на 10-00? Вихідні субота неділя ) Працюю на Трої і тут і живу. Але там предложили гарну оплату. Так мені лячно....вдруг не доїду і тут втрачу місто.
Альфред Шнитке• 31 июля в 13:17
Звичайно. Якось же люди добираються. До метро купа маршруток ходить
Дама_из_рекламы• 31 июля в 13:17
Якщо Вам не критично час повернення, то година-1.5-2 год в кожну сторону
Дама_из_рекламы• 31 июля в 13:19
Я рік від´їздила на рембазу, поки міст не ремонтували було 40-50 хв-година, а потім почався треш
Дикая Роза• 31 июля в 13:20
Виходите із запасом часу і буде все ок
Замрійлива• 31 июля в 13:20
Твоя велика , де саме також важливо . Розвʼязка?
Ну шо не так?• 31 июля в 13:31
Важко, довго та коштовно. А як тривога метро ж не працює наче? Краще там на Трої і працювати, поряд з домом.
Аннуитет• 31 июля в 13:34
терпеть не могу Трою, тошнит от мысли дорога через мост
КинДза• 31 июля в 13:34
Ответ дляНу шо не так?
Отак житло десь в єбенях заважає людям розвиватися і рухатись вперед. Можна ж спробувати, поїздити і якщо робота сподобається й дійсно хороша і високооплачцвана, потім поміняти житло на ближче. Ніт, треба сидіти стерегти ту квартиру пожиттєво.
Девальвация• 31 июля в 13:54
На 10 ранку — легко. Я з дитинства їздила на навчання (роботу знайшла віддалену) по 10-15 км стабільно, це від години їзди. Головне, щоб ви не зненавиділи дорогу до того, як надійде перша зарплатня 🤪
Неместная Я• 31 июля в 13:57
9 років їздила з Градинської біля ТРЦ Район на метро Контрактову на роботу. Це жесть. Виходила зранку в 7.10, щоб доїхати на 8.30, і пів години пила каву на роботі, бо якщо вийти в 7.45, то вже приїдеш в 10. Назад виходила рівно в 18.00, менше ніж за 1,5 години неможливо доїхати, в основному 2 години, мій рекорд 3,5 години. Живучи на Троєщині треба або там де працювати або дистанційну роботу шукати
Жена брата Админа• 31 июля в 14:06
Подруга ездит, адский ад.
Tanuwka• 31 июля в 14:24
Електричка!!самий найкращий вид транспорту,20 хвилин метро Сирець, або 8 хвилин Лівобережна
автор Налитое яблочко • 31 июля в 15:28
Ответ дляАльфред Шнитке
Я планую до м. Чернігівська,а потім на метро до зупинки, вроде як що сидиш і думаєш,то не так страшно, але ж з ранку почну їхати....як воно буде
Летала_НаМетле• 31 июля в 15:31
Ответ дляНалитое яблочко
Це був відносно стабільний маршрут до 22 року. А тепер якщо зранку тривога, то метро там не ходить і Ви влипнете.
Альфред Шнитке• 31 июля в 15:31
Ответ дляНалитое яблочко
Не забувайте про те, що наземне метро під час тривоги не працює. Краще через Почайну, але там ремонт і затори.
Интимная• 31 июля в 17:19
Найгірші спогади як добиралась на роботу з ранку і з роботи. Почала запізнюватися. Не встигала із-за тягнучок бути вчасно.
автор Налитое яблочко • 31 июля в 18:21
Ответ дляИнтимная
І що? Ушли з роботи?
Интимная• 31 июля в 18:54
Ответ дляНалитое яблочко
І що? Ушли з роботи?
Переїхала на Правий берег поближче до роботи і до центру
автор Налитое яблочко • 31 июля в 22:58
Ответ дляИнтимная
Гарна ідея