Триндичіха Байрактар• 31 июля в 14:45

Депутати пропонують скоротити надмірне бронювання

Народні депутати з фракції “Європейська солідарність” зареєстрували законопроєкт, який передбачає зміни до закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”. Пропонується уточнити перелік органів, де військовозобов’язані підлягатимуть бронюванню, та встановити граничну кількість таких працівників у низці держустанов.
автор Триндичіха Байрактар • 31 июля в 14:45
Нові підходи до бронювання
1. Обгрунтування необхідності прийняття законопроєкту:
В умовах воєнного стану виникла потреба вдосконалити механізм бронювання військовозобов’язаних, йдеться в пояснювальній записці. Основне призначення бронювання — забезпечення стабільної роботи критично важливих підприємств, установ, організацій і державних органів, які виконують ключові функції в умовах війни.
Бронювання дає можливість зберегти на робочих місцях працівників, чия діяльність є критично важливою для економіки, безпеки, обороноздатності та життєзабезпечення держави. Основні цілі бронювання:
забезпечення безперервної роботи важливих об´єктів;
підтримка економічної стабільності;
збереження кваліфікованого персоналу в пріоритетних галузях;
оптимальне використання людських ресурсів між армією та цивільною сферою;
гарантування ефективного функціонування органів державної влади та правосуддя.
автор Триндичіха Байрактар • 31 июля в 14:46
2. Цілі і завдання законопроєкту:

Останні новини
Категорія
Новини
ВійнаВійна Вибито 90 вікон: ракетний удар РФ пошкодив легендарну кіностудію ім. Довженка в Києві
Категорія
Новини
АРМА знайшло мільйонні активи осіб, які фінансували окупаційну адміністрацію РФ: що відомо
Категорія
Новини
Україні загрожує зростання дефіциту фінансування через війну та затримку реформ - Reuters
Всі новини
Метою законопроєкту є зміцнення обороноздатності держави шляхом залучення до лав Збройних Сил України частини військовозобов’язаних працівників правоохоронних органів.
Запропоновані зміни дозволять:
скоротити надмірне бронювання у низці державних структур;
залучити кваліфіковані та умотивовані кадри до служби в армії;
забезпечити більш справедливий розподіл обов’язків у період війни.
Що пропонується змінити?
Законопроєкт передбачає внесення змін до статті 25 Закону України ’Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію’ з метою уточнення порядку бронювання військовозобов’язаних.
Пропонується встановити такі правила:
1. Повне бронювання (100%) військовозобов’язаних передбачається для:
органів державної влади та інших державних органів, а також патронатних служб, юрисдикція яких поширюється на всю територію України, крім таких структур:
Національна поліція України;
Державне бюро розслідувань;
органи прокуратури (крім Спеціалізованої антикорупційної прокуратури);
Бюро економічної безпеки України;
Державна кримінально-виконавча служба України;
Служба судової охорони, установи системи правосуддя;
органи досудового розслідування.
2. Часткове бронювання (до 50%) військовозобов’язаних передбачається для:
органів прокуратури (окрім підрозділів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, де допускається 100% бронювання);
Національної поліції України;
Державного бюро розслідувань;
Бюро економічної безпеки України;
Державної кримінально-виконавчої служби України;
Служби судової охорони;
установ системи правосуддя;
органів досудового розслідування.
Зазначено, що прийняття законопроекту на час його внесення не потребує додаткових витрат з державного бюджету.
inresta• 31 июля в 14:47
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Нові підходи до бронювання
підтримка економічної стабільності;
.... ’’... в умовах війни’’.
у нас война уже ? оказывается, да ???
автор Триндичіха Байрактар • 31 июля в 14:47
Ответ дляinresta
.... ’’... в умовах війни’’.
у нас война уже ? оказывается, да ???
как бе да
Natalisa7613• 31 июля в 14:51
Я підтимую їх бажання.Але треба починати з себе,для гарного прикладу іншим.Депутати,судді,прокурори,правоохоронці повинні першими піти на фронт.Щоб просте мирне населення побачило їх зацікавленість.А там і інші підтягнуться,якщо треба буде.
zayka.• 31 июля в 14:51
Ответ дляТриндичіха Байрактар
как бе да
А де це офіційно вказано, що у нас в країні війна? Офіційно у нас немає війни.
автор Триндичіха Байрактар • 31 июля в 14:52
Ответ дляzayka.
Це Петя сказав а Петя це...ух!!!!!
автор Триндичіха Байрактар • 31 июля в 14:53
Ответ дляNatalisa7613
Там же написано 50 проц от тех кого вы назвали.
ElizAb• 31 июля в 14:53
Ответ дляТриндичіха Байрактар
как бе да
Где???? Где это указано? Подписано? Оглашено??
Ответ дляElizAb
Вы до конца новость дочитайте плис
DamianaD• 31 июля в 15:05
Ответ дляNatalisa7613
Можна просто відправити на фронт військових, СБУ пенсіонерів, яким 40 +
автор Триндичіха Байрактар • 31 июля в 15:08
Ответ дляDamianaD
Можна
автор Триндичіха Байрактар • 31 июля в 15:13
Ответ дляDamianaD
Только для начала их надо лишить военных пенсий
gaga-48ba• 31 июля в 15:14
’залучити кваліфіковані та умотивовані кадри до служби в армії’- після цього можна не читати. Всі умотивовані закінчилися.
автор Триндичіха Байрактар • 31 июля в 15:14
Ответ дляgaga-48ba
Значит теперь будут антимотивировать
sky-labs• 31 июля в 15:35
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Отправка на фронт практически наверняка = лишить их жизни.
А вы еще и пенсию предлагает отнять...
Зачем?
автор Триндичіха Байрактар • 31 июля в 15:37
Ответ дляsky-labs
А вы еще и пенсию предлагает отнять...
Зачем?
Как их заставить зарабатывать в армии?
Только лишить пенсий и ветеранских льгот
Предлагаю подать в Раду такого законопроект от партии ’Советчица’
sky-labs• 31 июля в 15:39
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Как их заставить зарабатывать в армии?
В армии не зарабатывают, жизненный цикл там слишком короткий.
Закон о мобилизации подрихтовать - и вперед родину защищать
автор Триндичіха Байрактар • 31 июля в 15:40
Ответ дляsky-labs
Деньги платять , значит зарабатывают
автор Триндичіха Байрактар • 31 июля в 15:41
Ответ дляsky-labs
Я упустила момент
в плане чего закон подрихтовать?
автор Триндичіха Байрактар • 31 июля в 16:57
Ответ дляsky-labs
Не сочтите за труд
Дайте ссылку на статью Закона о мобилизации, где написано что военные пенсионеры не мобилизуются до 60 лет?
sky-labs• 31 июля в 18:12
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Я упустила момент
в плане чего закон подрихтовать?
Военные пенсы откашивают от мобилизации исключительно по причине негодности по состоянию здоровья.
Поэтому стоит убрать любые критерии годности и отменить прохождение влк для всех.

Самоубиваться, так всем без исключения!
автор Триндичіха Байрактар • 31 июля в 18:13
Ответ дляsky-labs

Самоубиваться, так всем без исключения!
Ссылка будет или нет?
Про откашивают все в курсе
автор Триндичіха Байрактар • 31 июля в 18:14
Снова не поняла

Раскройте мысль про ВВК плис
Его как проходили так и проходят все. О каких критериях речь?
sky-labs• 31 июля в 18:16
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Ссылка будет или нет?
Про откашивают все в курсе
Организовать вам вторую страничку темы?
Чтобы что?
автор Триндичіха Байрактар • 31 июля в 18:22
Ответ дляsky-labs
Организовать вам вторую страничку темы?
Чтобы что?

ВВК и так для всех одинакова
в чем проблем?