lilul990• 10 ноября в 15:12

Все дуже погано у нас

Пишуть рашаботи з самого ранку. На цьому фоні Лавров слізно просе ще одної зустрічі з рубіо а то прийдеться просити прихисток в Нікарагуа. Напевно тому шо санкції не працюють і ніяк не впливають на падіння росії в пропасть. Китай та Індія відмовляються від рос нафти. Даже якшо на словах - санкції мадяра і ГУР завжди догонять танкери тіньового флоту. Ніхто уже не здасться, даже якшо зсу прийдеться відступити до Києва. Чим більше росія захватить території, тим бистріше вона розпадеться.
О_Юми• 10 ноября в 15:16
Удалено администрацией...
So_so• 10 ноября в 15:18
Ответ дляО_Юми
Удалено администрацией...
Поддерживаю, актуально
автор lilul990 • 10 ноября в 15:19
Ответ дляО_Юми
Удалено администрацией...
Ви вже питали
oboeva• 10 ноября в 15:19
Ответ дляlilul990
Ви вже питали
А мне можно, я пропустила
Kot_v_meshke• 10 ноября в 15:19
Прежде чем толстый похудеет, худой сдохнет
ВетерВполе• 10 ноября в 15:23
Согласна слава Украине. Скоро вернём Крым. Курск Белгород ждите нас мы вернём вас в Украину.
Манула• 10 ноября в 15:26
У нас все пречудово! Чекаємо тільки обіцяний Зело блекаут в москві та розвал рфії!
автор lilul990 • 10 ноября в 15:27
Ответ дляМанула
У нас все х-йово, але ніхто уже не здаться. Даже не надійтесь. Якшо ми падатимемо, росія впаде разом з нами
LudaSHS• 10 ноября в 15:28
Можно, коротко що пишуть?
Який у вас настрій.. хм... скоріше до Києва? 👀 відступлять😳
Teonaa• 10 ноября в 15:27
Даже писать не буду
Щомісяця протягом 4 років і 10 міс виходять подібні «теми» , назвем це так. А по факту - не теми, а ахінея
annac• 10 ноября в 15:28
А какие санкции? Которые с 20 должны начать действовать?
Teonaa• 10 ноября в 15:28
Ответ дляlilul990
Вважайте упали. Далі?
автор lilul990 • 10 ноября в 15:30
Ответ дляLudaSHS
Можно, коротко що пишуть?
У крайньому випадку. Ніхто хай не надіється, що просто так віддадуть шось кацапам.
LudaSHS• 10 ноября в 15:33
Думаю, що з блекаутами десь пару неділь буде трусити всіх, всюди в мережі влиють багато лайна рашисти для розгойдування. Але громадянської чи Майдана, на разі, не буде.
І навіть, такі події, як обшук у Галущенко сприйматиметься як цирк. І те що Кудрицького підхватили і надали трибуну для цього. Тобто олігархат десь щось ділить. Якась у нас знову перестановка в верхах, під гвавт суспільства, якому треба десь викричатися через втому.
автор lilul990 • 10 ноября в 15:32
Ніхто нічого не віддасть, рашики і ждуни. Не на ту лошадку ви ставите.
Манула• 10 ноября в 15:33
Ответ дляlilul990
Та ніхто не має вже ніякої надії. Лише багато українців ще вб´ють, інша більшість залишиться бомжами, нові території окупує рфія.
Головне, що Зело не залишить нас до останнього!
автор lilul990 • 10 ноября в 15:34
Ответ дляМанула
За 400 років у нас появився єдиний шанс завалити цих далбайобів.
Манула• 10 ноября в 15:34
Ответ дляlilul990
Нічого, що нас при цьому не буде?
автор lilul990 • 10 ноября в 15:35
Ответ дляМанула
Нічого, що нас при цьому не буде?
Вас і так не буде. Ви умрете рано чи пізно
Маска-0b9f• 10 ноября в 15:35
’Чим більше Росія захватить територій, тим бистріше вона розпадеться.’
Гениально,автор.Надо расступиться и пропустить её,пусть чешет в любом направлении и побыстрее
Манула• 10 ноября в 15:38
Ответ дляlilul990
Зрозуміло, що вам начхати на Україну та українців, так саме, як і вашому потужному месії
LudaSHS• 10 ноября в 15:39
Ответ дляlilul990
Розгойдування і мітинг, майдан і вплив на суспільство можливий б через партію, фонд який би був в опозиції, де є кошти олігархів. .
Зараз такої сили не має

Риги, Бойко Ко разом з зеленими голосують, спелісь. ЕС партія страється магеврувати - і не про зраду, і тільки трошки критикувати, там Соколова, там ще хтось. По трошку.
Шукають винних, ну повісять на Галущенко, цей поділиться статками. Мінліч відкупився міліонами, і далт втекти.

Випустили з опозиції - лану Зеркаль, Кудрицького до мацання електорату, поміняють щось десь.

Але глобального вибуху суспільства, думаю, в цій фазі не буде, такі форуми і інші, будуть відігравати роль ловця емоцій, покричали і додому... на дивани до своїх справ, у кожного їх валом і свої виклики.
Маска-0b9f• 10 ноября в 15:38
Ответ дляLudaSHS
А блекаутов и нет.Это рашистское ипсо.
Унция яда• 10 ноября в 15:39
Ответ дляО_Юми
Удалено администрацией...
Это не препараты, а выплаты за вброс.
LudaSHS• 10 ноября в 15:40
Ответ дляМаска-0b9f
А блекаутов и нет.Это рашистское ипсо.
Ну може у вас
У нас є, і графіки, що очікувано, росія готувалася до війни з енергетичною інфраструктурою.
автор lilul990 • 10 ноября в 15:40
Ответ дляLudaSHS
Ну може у вас
Кожен рік таке і вот опять...
Унция яда• 10 ноября в 15:40
Ответ дляlilul990
Главное, что бы у вас в Варшаве все было ок!
Маска-0b9f• 10 ноября в 15:41
Ответ дляLudaSHS
Зараз такої сили не має

Никому из украинцев ваша мышиная возня не интересна.Пусть хоть загрызут или поубивают друг друга.Это шоу никто не смотрит.
Маска-0b9f• 10 ноября в 15:43
Ответ дляLudaSHS
Ну може у вас
Какие графики?Нет у вас никаких графиков.Это ИПСО российское.
У меня тоже, кстати,нет графиков 7 - 3 +.
LudaSHS• 10 ноября в 15:47
Ответ дляlilul990
Кожен рік таке і вот опять...
Коли було мацання Трампа Ко
І 24 години, місяць, 100 днів, то десь якісь змі ( західні) писали був мораторій на такі удари. в тому році. Це під Трампа і його мирні ініціативи всі грали, в ту зиму, зараз ця сторінка перевернута, стіл перевернуто, тому все буде посилюватися. Що очікувано.

Десь ще неділя- дві будуть чубитися в мережах за світло і переживати складні часи , потім стадія адаптаціі і прийнятия, хтось знову виїде, переїде, хтось терпітиме, хтось щось прикупить якщо є можливість
Якась новина сурового покарання винних по світлу ще має бути