Броніки для Моніки• 31 июля в 16:12

Довгошорсний кіт

У мене молодий великий пухнастий кіт з довгою шерстю. Недавно виявили таку проблему, що після його походу в туалет деякі продукти його життєдіяльності залишаються на шерсті в районі жопки. Підкажіть, можливо у когось була така проблема? Що робили? Сиригли чи використовували якісь засоби?
Organic• 31 июля в 16:14
Обычно стригут там шерсть
Омлетик• 31 июля в 16:14
Подруга подмывала кошку после каждого раза.
У меня бы не хватило нервов на это и вообще я брезкую. Я бы выстрегла и все
автор Броніки для Моніки • 31 июля в 16:16
Ответ дляOrganic
Обычно стригут там шерсть
Дякую
Ответ дляОмлетик
Дякую, ясно
Мстящий за Зайца• 31 июля в 16:18
Ответ дляOrganic
Обычно стригут там шерсть
Да я тоже стригла + подмывала кошку
Мстящий за Зайца• 31 июля в 16:19
Ответ дляОмлетик
Как идёт с какахами на попке в комнату быстро хватаешь и как ребенка под кран пока не заляпала ничего там про брезгуешь уже на задний план отходит потом сколько выстирывать
Перекус беру завжди• 31 июля в 16:24
я своей сибирячке штаны стригу просто
автор Броніки для Моніки • 31 июля в 16:25
Ответ дляМстящий за Зайца
Согласна. Потому что я всю драму так и делала, бегала за ним по квартире с салфетками, иначе если прозевать - все в какахах. И даже один раз стригла жопку. Но не была уверена, что делаю правильно
Наизнанку• 31 июля в 16:27
Подстригите немного попку
Перекус беру завжди• 31 июля в 16:28
Ответ дляБроніки для Моніки
подстригите ему штаны и будет порядок, делать вам нечего коту еще жопу мыть
автор Броніки для Моніки • 31 июля в 16:30
Ответ дляНаизнанку
Подстригите немного попку
Спасибо)
Ответ дляПерекус беру завжди
Спасибо) все таки будем брить)
Перекус беру завжди• 31 июля в 16:31
Ответ дляБроніки для Моніки
Спасибо) все таки будем брить)
я просто ножницами состригаю коротко и все
Закусенец• 31 июля в 16:32
я своїй постригла трішки жопку, а ось на шиї великі кім´яхи два штуки - не знаю, що робити. відрізати боюсь, ще шкіру затрону, а вичухати не виходить, дуже все сплуталось в комок
Перекус беру завжди• 31 июля в 16:34
Ответ дляЗакусенец
маникюрными ножничками состригайте аккуратно
автор Броніки для Моніки • 31 июля в 16:35
Ответ дляЗакусенец
У нас таке було, тому що призначали відпаювати псиліумом. Він сам по собі тягучий і він потрапив на шерсть і зʼявився перший ковтун прямо під шиєю. Ми з чоловіком взяли вдвох, притримали і він акуратно вибрив тримером. Тільки так. Це вдвох треба робити.
интайм_не_предлагать• 31 июля в 16:41
Остается если стул жидковат, питание пересмотрите, так не должно быть.
Бутерброд и я• 31 июля в 17:11
У нашого кота теж великі штани і не завжди акуратний. Буває, підмочує їх чи заплутується ковелик... Я для себе знайшла вихід - сухий шампунь з зоомагазину раз на кілька днів. Як бачу, що рудувата шерсть там - напудрила добряче і потім через 5 хв гребінцем пройшлася... І у кота нема психологічної травми від купання і чистий, і пахне приємно. А найкраще, звичайно, у грумера зробити гігієнічну (так і називається) стрижку, коли найбільш проблемні зони акуратно підстригають.
автор Броніки для Моніки • 31 июля в 19:25
Ответ дляБутерброд и я
О, дякую велике! Оце дійсно вихід)
автор Броніки для Моніки • 31 июля в 19:26
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Та он не жидкий, обычные какахи. Я очень за этим слежу.