Нетутешня• 31 июля в 19:39

У кого стіни покриті декоративною штукатуркою, шовк

Суть питання у тому, що купила затестити пробник щоб зробити у дитячий. На слідуючий день після нанесення вирішила спробувати як будуть усуватися забруднення. Помалювала олівцем, все стирається, але залишаються вм´ятини, адже тиснула на олівець. Тепер думаю чі слід робити саме декоративною штукатуркою чі уже краще поклеїти шпалери... Напишіть як стіни в експлуатації з таким ремонтом, чі варто робити в дитячій, де стіни будуть піддаватися постійному терору)
vinika• 31 июля в 19:42
Террор не витримеє будь яке покриття. Однозначно обої легше замінити, навіть частково
Ненька наша• 31 июля в 19:43
Нічого вічного не буває...а для дитини дайте дозвіл для малювання повісьте дошку на стіні
ВсеЧетко• 31 июля в 19:47
Основа штукатурки - гипс? Он наносится слоем от 6мм и сохнет гораздо дольше, чем сутки.
Если гипс - конечно, он нежный. Насчет карандаша не знаю, но если задеть стену чем-то твердым (я правИлом цепляла), остаются вмятины.
Трохи злякана• 31 июля в 19:53
Мы к рождению ребёнка делали ремонт. Малярный флизелин под покраску. Оказались очень вандалоустойчивые стены. Сын на них рисовал, правда, не все отмывалось, ну так просто потом перекрасили. Единственное место, где повредили - коридор. Он у нас был тесный, а сын - любитель велосипедов. Но в итоге оказалось, что отремонтировать вообще не проблема. Нам за два дня и дыру устранили, и перекрасили.
Просто красавица• 31 июля в 19:59
Почитаю что напишут. Нам подготовили дом под покраску и декоративную штукатурку. Обои не рассматривали нигде.
З вишневого садка• 31 июля в 20:15
Ответ дляТрохи злякана
Вперше про таке чую, вже читаю що таке малярний флізелін.