Два-три тижні і фсьо• 31 июля 2025

Какие блюда вы готовите интуитивно?

А какие точно по рецепту? Бывало ли так, что чисто случайно открыли для себя новый рецепт готовя наугад?
Кучерявочка• 31 июля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Тільки випічку по рецепту. Все інше по памʼяті.
Але відкрила для себе класний рецепт закуски з тунця. Просто з того, що було в холодильнику і гармонійно поєднувалось. Так і прижився. Літом тепер готую ледь не щотижня.
Расскажите!
А у нас макарошки• 01 августа 2025
Ответ дляКучерявочка
Расскажите!
Крем-сир + тунець консервований, додати мілко порізану мариновану синю цибулю, корнішони та каперси.
Пробувала замінити на свіжі огірки - зовсім не те. Також потім пробувала робити за рецептом з крем-сиром, тунцем, яйцями вареними та свіжим огірком. Не сподобалось нікому. Навіть не доїли.
Мамина корзиночка• 01 августа 2025
Всё готовлю интуитивно. Часто открываю что-то новенькое.
Зоряний Шлях• 01 августа 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Але це не стосується випічки. Є стандарти певні, основа, а потім вже експеримент. Навіщо тоді кондитерам тех.карти?
Тех.карти треба для калькуляції продукції. Тобто - це чиста бухгалтерія.

Даже сухі дріжджі не обов´язково класти в випічку строго по рецепту. А про живі дріжджі - то взагалі із треба відчувати. Бувають таки активні, що покладете по рецепту - прийдеться їх гасити. Бо тісто при випічці порве.
Помилуйте мадам• 01 августа 2025
Ответ дляЗоряний Шлях

Готуйте свої шедеври як хочете! Я вже надивилась на фірмові страви приготовані таким чином..навіть дивитись важко, а не те що їсти.
Зоряний Шлях• 01 августа 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Ха-ха-ха.
Заспокойтесь. Вас я точно нічим пригощати не буду.
Маю надію, що ви хоча б в сексі експериментуєте. Відходячи від класики.
Железобетон• 01 августа 2025
Меня научили принципу смешивания и добавления ингридиентов и их я могу подбирать интуитивно. Можно очень классно блюда дополнять какими то ингридиентами. К примеру, сготовили борщ и в уже готовую отдельную порцию нарежьте пару томатов чери, пару вареных яиц, петрушку и т.д., что ваша фантазия вычудит. Получается прям классно. Или наверх каши гречаной можно уже в отдельную порцию натереть сыр, сверху небольшой кусочек масла, потом еще добавить жаренные шампьньены, свежую зелень. Довольно просто и вкусно
tori35• 01 августа 2025
Все интуитивно ,и выпечку тоже ,ничего не выверяю и не взвешиваю.(По профессии в прошлом кондитер )
Только если что-то очень новое тогда смотрю рецепт ,но прям точной граммовки не придерживаюсь .
Да есть свои личные рецепты ,получились в процессе 😄
Пез Году Неделя• 01 августа 2025
З випічкою взагалі не товаришую((( але блюда з картоплі, мʼяса, свіжі салати - це моє!