Паратруперсупер• 01 августа в 04:27

Якщо старість - то така.

Я-ваш шанс• 01 августа в 04:31
Я эту картинку люблю
Голодаю• 01 августа в 04:37
А я б не хотіла… підбори, мейк, прикраси… це все так важко і виснажує. Моя ідеальна старість це зручні речі, смаколики і спокій
Тумба-юмба• 01 августа в 04:39
Утопия. В обычной жизни никто так ходить не будет. Картинка для контента.
Непонятно, во что именно вы поверили, автор) в то, что бабуля будет ходить на каблуках 20 см? Серьёзно?)
автор Паратруперсупер • 01 августа в 04:56
Ответ дляТумба-юмба
Так, в свою компанію вас не берем, ви будете буркітлива бабка.
аромат Жука• 01 августа в 05:27
Якщо? А можна уникнути старості?
Бурундучиха• 01 августа в 05:29
Ответ дляаромат Жука
Якщо? А можна уникнути старості?
Конечно можно. Гуглите способы самоубийства и вперёд
Стетоскопуло• 01 августа в 05:46
Какая? На работе?
Я не хочу работать в таком возрасте
Небоброїдка• 01 августа в 06:03
Нахіба воно мені треба? Бляха, все життя, що коняка, женешся за тією красою і модою. Ні, дякую, я хочу хоч в старості, виходити на вулицю у домашньому халаті, сідати на лавку, лузгати насіння і обзивати всіх прастітуткамі і наркоманамі. Ото б я ще мріяла на старечі суглоби підбори натягувати...
вкрации• 01 августа в 06:14
Ответ дляТумба-юмба
вкрации• 01 августа в 06:18
Можна ще от так в 80+ роки. Ця бабуся послідовниця системи П.Іванова більше 30 років(вона до цих пір щоденно двічі на день занурюється в купіль з джерельною водою температури +12. І обливання, загартовування це незначна частка в їх системі.
Без QR коду• 01 августа в 06:25
Ответ дляПаратруперсупер
А если не такая стрость, то в каком возрасте планируете покончить с собой?
Без QR коду• 01 августа в 06:26
Ответ дляаромат Жука
Якщо? А можна уникнути старості?
Конечно. Каждый день тысячи человек не доживают до старости
Чеширская кошечка• 01 августа в 06:40
Ответ длявкрации
как-то печально
с такими процедурами и результат не впечатляет
Щебетушка• 01 августа в 06:52
еще и в старости красится и каблы носить... та ну нафиг. Я лучше в спортивках и кросах
Научительница• 01 августа в 06:58
Ответ дляСтетоскопуло
Какая? На работе?
Я не хочу работать в таком возрасте
Это зря
Дела и ежедневный график здорово омолаживают
КапитанльнаЯ• 01 августа в 07:01
Ответ дляЧеширская кошечка
как-то печально
А меня впечатляет
КапитанльнаЯ• 01 августа в 07:02
Ответ дляНаучительница
Это зря
Да, говорят голову нельзя мучать, а тело наоборот нужно.
вкрации• 01 августа в 07:22
Ответ дляЧеширская кошечка
как-то печально
В 83 роки процедури? Вона натуралка, система Іванова не передбачає процедури. Як часто Ви бачили жінок в 83 роки, що ще цілорічно щоденно купаюся в воді +12С? Коли вона їде, то це хода жінки середнього віку, а не бабусі. бабуся на фото авторки виглядає гірше, так там оброблені фотошоп фотки, постановочні
Дайте подуться• 01 августа в 07:26
Ответ длявкрации
видно що вона завжди була худа, це гени...а такі жертви -як обливання водою, навіщо терпіти?!вона так й виглядає на 80
Потребую апгрейду• 01 августа в 07:27
Ответ дляДайте подуться
лицом да, а телом не выглядит на 80
Дайте подуться• 01 августа в 07:28
Ответ дляПотребую апгрейду
лицом да, а телом не выглядит на 80
тело это гены, видно что она от природы худая
Потребую апгрейду• 01 августа в 07:32
Ответ дляДайте подуться
хз, я вижу фигуру яблоко, обычно в старости они куда страшнее. а тут все держится в норме, почти как у молодых, что для 80 лет очень сложно. так обычно выглядят в 50, но не в 80
Оно само купилось• 01 августа в 07:49
Це скоріше рубрика ´Угадай, яка професія була в молодості?´
Миссис Буркул• 01 августа в 08:08
Яка така? Виглядає як опудало. Можливо, її аб’юзять з ними прикидами заради контенту. Виглядає погано і видно, що здоров´я геть нема.
вкрации• 01 августа в 08:11
Ответ дляПотребую апгрейду
лицом да, а телом не выглядит на 80
І не лише тілом, в неї прекрасна координація рухів , жвавий розум, бабулька вона лише за паспортом
Метровий сантиметр• 01 августа в 08:16
Ответ дляДайте подуться
Угу, от природы
От природы это в 20-лет
В 80 это от образа жизни
Метровий сантиметр• 01 августа в 08:17
Ответ дляДайте подуться
Главное как себя чувствовать, выглядеть второстепенно
вкрации• 01 августа в 08:18
Ответ дляДайте подуться
Обливання холодною водою це не тортури зовсім, а спосіб життя. Що терпіт, коли це може кожен з нас? Подолати треба страх, лінь. От цікаво серед Вашого оточення багато 80+, що ведуть активний спосіб життя, не потребують сторонньої допомоги, не вживають підтримуючи ліки? Вона розказувала, що в 50 років була звичайною людиною з букетом симптомів і потім змінила спосіб життя, за основу взяла систему П.Іванова..Питання не в тому як виглядає людина (не про зморшки, сивину мова), а наскільки гарно вона себе почуває на свій вік, наскільки мобільна. З цією жінкою я спілкувалася особисто, скарг на здоров´я вона не має. Це реальне фото українки.
Чеширская кошечка• 01 августа в 08:18
Ответ длявкрации
а купание это не процедура?
не цепляйтесь к словам
видела я разных людей, и бабушек, которые едят только толокно, и голодающих по Полю Брегу, и сыроедов, и по Иванову тоже последователей
вкрации• 01 августа в 08:19
Ответ дляМетровий сантиметр
Угу, от природы
От природы это в 20-лет
В 80 это от образа жизни
Згодна