ЖенаАйтишнеГа• 01 августа в 07:57

Донька їде до табору, тривога

Знаходимось в Німеччині. Донька 14 років їде сьогодні до табору. Не можу знайти собі місце. Я погодилась , бо із дорослих там буде німецьке подружжя , наші знайомі , з якими ми тут спілкуємось і доньці буде корисно , бо два тижня канікул просто присилала дома, а там розвіється . Начебто є знайомі дорослі , начебто норм, але все тримтить внутрі. Донька теж переживає, бо не 100% володіє німецькою, раптом щось не зрозуміє, раптом не знайде друзів…. Согодні іде разом з знайомими, а я зранку вся на нервах. Поговоріть зі мною будь ласка
Баррикадница• 01 августа в 08:43
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
А Ви мене зараз накручуєте. До моїх переживань хочете додати почуття повини?
Так не накручивайтесь.
Аноним Советчик• 01 августа в 08:43
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Не хвилюйтесь , в Україні достатньо було тривог . Але це не виключає інших
Спробуйте пігулки, якщо ще не попустило
14 років доросла дівчина. Якось вже справиться
Баррикадница• 01 августа в 08:46
Ответ дляПрипоРошенная
Я і в Україні не відпускаю нікуди на 2 дні, сину 14 років, а в іншій країні тим паче не відпустила б. Знаю я ті всі табори, ніхто за дітьми не слідкує, ходять і лазять де хочуть, а табори на морі це взагалі треш. Якщо у вас є запасні діти....
Можете ставити рукаліцо скільки завгодно.
До скольки лет планируете не отпускать?
Фокус-Покус• 01 августа в 08:46
Автор,меня в ПМС и во время менструации так же накрывает. Думаю не пойми о чем и тревожусь. Может и у Вас так?Или всё-таки интуиция?
Ms. Похвала• 01 августа в 08:48
У неё все будет даже лучше, чем вы думаете. Будут классные воспоминания
Байрактарна• 01 августа в 08:49
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Цікаво, що я по тексту бачу, що ви троль, той самий, який пише щоденно для розваги. А адміни чомусь вирішили, що користувачі сайту вашими текстами мають перейматися
Баррикадница• 01 августа в 08:55
Пусть все ваши тревоги уносят в лес единороги.
Хомо_сапиенс• 01 августа в 09:06
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Теперь тревожтесь на немецком форуме.
Lizavel• 01 августа в 09:16
Ответ дляХомо_сапиенс
Теперь тревожтесь на немецком форуме.
Если бы вы уехали в Германию, то сразу же писали немецким фрау про свои тревоги? Или все таки на полном форуме хотели общаться?
Lizavel• 01 августа в 09:17
Ответ дляХомо_сапиенс
Теперь тревожтесь на немецком форуме.
На родном форуме
Сама вумна тутички• 01 августа в 09:20
Ответ дляБасноплетка
Я в Україні
Моїй 8
Поїхала в Болгарію
Не звонить по 3 дні, бачу лише фото і відео в чаті
Я спокійна
Дитина щаслива
Офигеть, если честно ))
Я как раз думала, кто эти мамы кто мелких не боятся отпускать, а если сильный ротавирус, а вы не сможете приехать?
Дочка взрослая только приехала с лагеря в Буковеле, лагерь просто отличный, но всякое случается.
Многие родители отдыхали не так далеко, чтоб в случае чего быть рядом, а тут в 8 в Болгарию
Анонимушка• 01 августа в 09:26
Ну не найдет если друзей ну и что ? Это всего 2 недели
Мовчу, але хочу• 01 августа в 10:10
Автор, буде все нормально!!!!
Це добре, що ви хвилюєтесь, це природньо!
Проговоріть іще раз правила безпеки. Нагадайте про дотримання гігієни))) і відпускайте з Богом
Це піде всім на користь: вона підтягне мову, ви трохи скинете щоденну рутинність)
Скіфська пектораль• 01 августа в 10:12
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
А я поставила десь веселі смайлики?
Запишитесь к психологу, пусть с Вами Вашу тревожность обсудит. Благо для беженцев куча бесплатной психологической помощи.

П.С. В 14 лет уже вполне не беззащитная квиточка, да еще и под присмотром семьи знакомых, да еще в детском лагере.
Басноплетка• 01 августа в 10:36
Ответ дляСама вумна тутички
Офигеть, если честно ))
Наша класний керівник душа цього проєкту по табору для дітей влітку. Вона все організовує і займається цим 18 років у нашій школі.
Вона каже, що це її місія в цій школі і в цьому житті.

Тому відправила спокійно.
Якби з зовсім чужими людьми, була б не така спокійна. Може б і не відправила
Мусик Пусик• 01 августа в 11:05
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Знаєте раніше теж була і молодшою була, я начебто так не реагувала . А зараз ну прям все по іншому ..
мій в 12 не плаває ще впевнено,то я його в табір не відпущу, та і він не хоче

мене з 6 відправляли і не питали, мені лише з 14 почало подобатись..
Galina_vinsport• 01 августа в 13:08
Если телефонами можно пользоваться, я б отпустила.. зимой дети ездили в Англию, я отказалась, ибо телефоны они обязаны оставить дома и связь только по почте, с учителем.
автор ЖенаАйтишнеГа • 01 августа в 20:29
Ответ дляБайрактарна
Ви мабуть часто на Кідстафе, якщо думаєте , що вже тексти можете розпізнати тексти)
автор ЖенаАйтишнеГа • 01 августа в 20:30
Ответ дляМовчу, але хочу
Автор, буде все нормально!!!!
Дякую Вам )