Кофр для ноги• 01 августа 2025

Дурнувате промову виголошує. орєшніком погрожує

Хоче 4 області.
❗️путін: я готовий закінчити війну на умовах 2024 року.

путін: вогонь припиниться в той момент, коли Україна повністю виведе війська з території Запорізької та Херсонської областей, а також з ДНР і ЛНР у межах їх адміністративних кордонів. При цьому Київ має офіційно повідомити Москву про гарантії невступу до НАТО.
Триндичіха Байрактар• 01 августа 2025
Ответ дляHelterSkelter29
Большие города типа Харькова или Киева не смогут взять, иначе бы уже давно взяли. Только разбить могут.
Они не собираются их брать. Просто окружат и будут держать в осаде.
автор Dumky • 01 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Воевать за область не пойду.Как собственно и вы за Волынь
Я проти окупації! Я впевнена на 1000%, що віддача територій нічого не змінить.
Я не знаю як воно має закінчитись( всі «уми» зараз голови ламають і думають, а може пронесе.
Найкращий варіант присадити росію. Усіма способами, вони мають відчути, що у світі є противага, але….
І я просто не розумію, як досі ми стримуємо ворога. Люди на війні герої
LudaSHS• 01 августа 2025
Ответ дляЛеска
я б ще якось зрозуміла окуповані тер. Хоча теж...
А віддати те де навіть не ступила нога окупанта??
Це пастка
Пуйло знає що це не можливо в цих реаліях, тому таке і висуває
Це просто очковтирательство для Трампа
Леска• 01 августа 2025
Ответ дляLudaSHS
Цікаво, чи пуйло готовий змінити їх конституцію і викреслити області - Херсонську і Запоріжську? Це ж чисто з психології - дати задню, що б змусило його при цьому торзі - торгах таке зробити ?

Загалом виступив для Трампа і його 8 днів

Тринжьож на триндьож, карти

Тепер чекає Віткоффа з умовами, спробує тягнути час, і зіскочити з чергових погроз Трампа
Вся ця імітація переговорів і є ціль, тягнути час, тим часом нарощуючи військовий потенціал, І прорахунку як санкції, наприклад, до Індії вплинуть на бюджет рф.
Те шо вписано пером не вирубити топором
Вони вже не викрлеслять з конституції.
Alika_1• 01 августа 2025
Ответ дляГаля-краля
Правильно, пусть лучше разобьёт всю страну и Киев! Так не доставайся же ты никому (с)
ГосСМИ России написало, что ’живым в Украине не должен остаться никто’
https://korrespondent.net/world/russia/4803872-hos...
Пам*ятаєте Голодомор? Що кацапи зробили з кримськими татарами? З заможним українським селянством? А ще пригадайте, як совецькі пАбєдітєлі йшли до Берліну, гвалтуючі жінок і дівчат, розворовуючи хоч браслетку золоту, хоч вагони з килимами та кришталем. На що ви сподіваєтесь, підбиваючи тут до капітуляції?
StrawberrySunset• 01 августа 2025
Ответ дляona3233
В этом и проблема некоторых украинцев, наивно полагать, что уйло остановится там.
Ага.
А свою миллионную армию он домой распустит? Нет конечно. Ботокснорылое и дальше пойдёт под новыми лозунгами, как это было с Крымом, потом с Донецком и Луганском.
Та вроде все это понимают, что на тех 4 областях он остановится на время.
annu-b519• 01 августа 2025
Ответ дляHelterSkelter29
Зато разбить в хлам могут, что и происходит.

Ладно, воюйте тут патриоточки диванные заграничные), а я пошла готовить и снова на разборы, там работы ещё не 1 день.
Gipo-po• 01 августа 2025
Ответ дляLudaSHS

Тринжьож на триндьож, карти

Какой выход? Отдадите сына/мужа если есть на войну?
Манула• 01 августа 2025
Що там Дональд Фредович, вже прокинувся?
Наче йому Рейган дуже подобається. Пора вже діяти так саме, а можна ще рішуче
автор Dumky • 01 августа 2025
Чекаємо 8 серпня…
І сміх- і гріх.
Ця театральна вистава для Трампа.
Побачимо.
LudaSHS• 01 августа 2025
Ответ дляGipo-po
Для этого и существуют дипломаты. Пусть поработают.
Які? Хто ?
Сибіга, ? Він взмозі? Ви в це вірите?
А Трамповські теж нічого не досягли поки що, вчора читайте доповідь Рубіо.
Еленнн• 01 августа 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Наивно думаете, что ему этого хватит и он ен пойдет дальше?
Ні, зараз думається чи це оте ’зійдемся посередині’, чи ще будуть варанти?
Lisa_m• 01 августа 2025
Ответ дляStrawberrySunset
Далеко не все. А еще очень часто забывают, что кроме вывода войск он требует практически полного уничтожения вооруженных сил, остановки военной помощи и снятия санкций.
сахарный комок• 01 августа 2025
Удалено администрацией...
annu-b519• 01 августа 2025
Ответ дляAlika_1
Удалено администрацией...
LudaSHS• 01 августа 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
я чот не поняла: на руси ботокс закончился?
шобо в ТГ каналах фото путина- он прям, шарпей
Санкціі на медикаменти
Триндичіха Байрактар• 01 августа 2025
Ответ дляЕленнн
Только один. Пока Украина защищается она жива и существует как страна.
сахарный комок• 01 августа 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
то есть сейчас жителям Херсона и Запорожья надо сказать ’теперь вы ХНР и ЗНР’?
Дед явно ждет томагавк в опу.
Удалено администрацией...
Триндичіха Байрактар• 01 августа 2025
Ответ длясахарный комок
Удалено администрацией...
На смерть страны и ее жителей?!
сахарный комок• 01 августа 2025
Ответ дляШвабристка
Він розіб´є і після віддачі 4 областей. Ви цього не розумієте?
То,что в оккупации, уже Никем не разбивается
Lilit -efb4• 01 августа 2025
Ответ дляannu-b519
И? Надо подождать, пока уже и Киев сотрут? Ради чего?
Что ж вы Киев не предлагаете сдать, если так переживайте за него? Тогда все города и села будут целы...но это не точно.
Но нет, вы готовы отдать все, что от вас далеко, чтобы сохранить своё
Gipo-po• 01 августа 2025
Ответ дляLudaSHS
Які? Хто ?
Сибіга, ? Він взмозі? Ви в це вірите?
Я вообще никому не верю.
Но есть такой принцип. Отвергаешь - предлагай!
автор Dumky • 01 августа 2025
Ответ длясахарный комок
Удалено администрацией...
Ви серйозно 😧?
filafina• 01 августа 2025
annu-b519 оО и тут насрала напару с сраной Манула
Триндичіха Байрактар• 01 августа 2025
Ответ дляLilit -efb4
Киев святая корова
сахарный комок• 01 августа 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
На смерть страны и ее жителей?!
Я разрешаю вам жить
LudaSHS• 01 августа 2025
Ответ дляLisa_m
Опять гастроном открылся: эти полностью отдайте, а эти частично, а ой нет, эти тоже целиком. Хоть бы один «отдаватель» ответил на вопрос как это будет де-юре и де-факто в контексте полных требований пуйла не только к Украине, но др странам? Как вы это видите?
Ніхто далі розмов і гасел не йде, ’ дипломати порішають’ ніякого інструменту зміни територіального устрою України окрім загального референдуму не має, ніякого інструменту визнання анексії, окрім іже задіяних не має, де факто визнанані окупованими регіони ще з 2014.
Ходимо по колу рік
День сурка інколи
сахарный комок• 01 августа 2025
Ответ дляLilit -efb4
Удалено администрацией...
StrawberrySunset• 01 августа 2025
Ответ длясахарный комок
Удалено администрацией...
Он говорит про административные границы, они же их в конституцию себе записали. Админ. границы включают и Херсон и Запорожье
сахарный комок• 01 августа 2025
Ответ дляDumky
Ви серйозно 😧?
Да
А вы на что надеялись,создавая тему под анонимом?