Кофр для ноги• 01 августа 2025
Дурнувате промову виголошує. орєшніком погрожує
Хоче 4 області.
❗️путін: я готовий закінчити війну на умовах 2024 року.
путін: вогонь припиниться в той момент, коли Україна повністю виведе війська з території Запорізької та Херсонської областей, а також з ДНР і ЛНР у межах їх адміністративних кордонів. При цьому Київ має офіційно повідомити Москву про гарантії невступу до НАТО.
Триндичіха Байрактар• 01 августа 2025
Ответ дляNadiaaaa
они почему-то жить хотят...
А остальные женщины, дети, старики не хотят?!
Ответ дляGipo-po
Какой выход? Отдадите сына/мужа если есть на войну?
Я у вас питаю, ви пишите що торгуватися з пуйлом і лишити Херсонську і Запоріжську.
То відповідь дайте, як ви особисто ваажаєте пуйло прийме таку умову? Змінить юридичні документи, свою конституцію? І що саме це спіткає його зробити? .і хто має такий вплив?
Дуже конкретні питання
сахарный комок• 01 августа 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Удалено администрацией...
сахарный комок• 01 августа 2025
Ответ дляМанула
Я теж не бачу як можна переломити ситуацію. Ресурси непорівнянні... Просто далі буде продовжуватись повзуча окупація, руйнування міст та селищ, вбивства людей ((
Главное ни шагу назад,эге ж?
Президент Володимир Зеленський запропонував Росії перейти від обміну заявами та зустрічей на технічному рівні до рівня розмови лідерів.
Про це глава держави повідомив у Telegram, інформує Цензор.НЕТ.
’Ми бачимо та підтримуємо зусилля Президента Трампа для закінчення російської війни, усіх вбивств та для досягнення достойного і тривалого миру. Ми вдячні всім у світі, хто підтримує роботу заради миру та допомагає нам захищати життя.
Ми чуємо заяви з Росії, і якщо це сигнал про їхню серйозну готовність закінчити війну достойно й встановити дійсно тривалий мир, а не просто намагання виграти ще час для війни та відстрочку санкцій, то Україна ще раз підтверджує свою готовність до зустрічі на рівні лідерів у будь-який час’, - йдеться в повідомленні.
За словами Зеленського, Україна розуміє, хто ухвалює рішення в Росії та хто повинен закінчити цю війну.
’Увесь світ це теж розуміє. Україна пропонує перейти від обміну заявами та зустрічей на технічному рівні до рівня розмови лідерів. Америка це пропонувала. Україна це підтримувала. Потрібна готовність Росії’, - підсумував президент.
Затягування з нашого боку. раша без готового документу зустріч не буде проводити
Триндичіха Байрактар• 01 августа 2025
Ответ дляZassy
Заставьте себя, а не других гоните вместо себя на убой. Далеко не все поддерживали в Украине Майдан, будем честны.
При чем майдан? Война в стране!
Ответ дляАннуитет
Ми їх не переможимо(( скілтки ше людей ляже за ці території.
Не тільки за ці. Тоді одразу потрібно все здавати. От тільки тоді від кацапів ляже ще більше. І не потрібно мені зараз пра данецк і мареупаль писати. Как там жівуть. Боя от чесно. Чоловік на початку війни був зі сторони Бучі. Бачив тих мірних салдатіков. Пережив полон. І я і моя сім´я тепер знаємо, що таке кацапи і как мірно с німі можна жить.
Ответ дляLudaSHS
Так про які торги йде мова? Щоб торгуватися з пуйлом, треба або мати ядерку, або стратегічний запас ракет дальньої діі, або бути гігемоном.
Так --всі за мир
Так, ---всі за припинення вогню
Я не бачу зараз, окрім китайських чи американських важелів, те що мусить дати торг, адекватні умови.
На 10-15 місці впливу на умови- це наші удари по жд їх, нпз, заводам.. це могло б бути ширшим важелем, але не має масовості.
Так --всі за мир
Так, ---всі за припинення вогню
торги, якщо ніж біля горла можнаназвати торгами, щоб ви визнали 4 обл за ними. А визнаємо ми - визнає світ і частково мінус санкції.
Таки відчувають шо рильце в пушку, раз хочуть нашого визнання.
сахарный комок• 01 августа 2025
Ответ дляkissaniya
Дальше на этих окупированных территориях многих расстреляют. Многих будут пытать и потом убьют.
Удалено администрацией...
demicandum• 01 августа 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Значит надо заставить мужчин Украины воевать! Больше некому!
Идите и воюйте, хватит чужими руками своих целей достигать
Aksinia 111• 01 августа 2025
Ответ дляNadiaaaa
Не приедет хуйло, вы его видели ? На лавочке якись старикашка выцвевший, дёргающий себя за нос. Куда ему ехать, он небось своей тени боится .
Allka- skakalka• 01 августа 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Уклонисты цвет нации?!
А вы кто такая ,вешать на людей ярлыки !?
Если вы такая честная и справедливая ,то должны давно уже штурмовать посадки ,показывать примерно делом ,а не словом !
Ответ дляkissaniya
Да очнитесь уже!!! Не хочет путин заканчивать войну. Млять какими ещё словами сказать? Он хочет чтоб Киев стал частью рашки и наконец объеденить ’русские земли’ по примеру Габсбургов. Его не интересует разве что западная часть. И война будет длится дальше. С белоруси опять будет пробывать. С севера. Вы ж намёков не понимаете. И на Прибалтику обязательно попробует сунутся. И так будет пока не сдохнет. Шахеды они сотнями каждый день делают. Дроны уже тысячами. Ракеты штампуются. Куда это всё денется по вашему? У них сейчас уже большие запасы этого говна. Ну отдали ему 4 области и х- ло такой ’всё разбираем шахеды на холодильники’ . Так по вашему? Ему нужна вся Украина а Киев в первую очередь
И как вы видите выход из этого для нас? Я живу там, где с июня летает так, что все горит и каждый обстрел гибнут люди и минус несколько десятков домов (если с учётом повреждённых балконов и окон). Что нам делать? Ещё пара месяцев и нас просто не станет 🤷
Оружие может хранится как запас, не молоко, не скинет.
Lilit -efb4• 01 августа 2025
Ответ дляkpss2017
А вы что предлагаете?
Кто я такая чтобы предлагать? Путину даже Трамп не указ ))
Уже писала не раз, полное прекращение огня, отвод войск на оговоренное расстояние, международный контингент на линию нынешних боевых действий. Обмен пленных всех на всех. Пока так. Пересмотрт через пять лет, например, когда сменятся президенты обеих стран.