Язикувата Хвеська• 01 августа 2025

Це може бути лайма чи ні?

Доньку кліщ наче як не кусав, але можливо не помітила. Хоча його не було. Вже тиждень отака пляма продовгувата червона....Дуже хвилюємось. І неї то нога болить, то спина, то горло....В лікарню завтра і навіть не знаю куди
автор Язикувата Хвеська • 01 августа 2025
Ответ дляПолуничка
Ось його фото.
Зовсім без кола
Але і на вашу не схожа.
Зрозуміла, дякую
Ответ дляКолгоспниця
Мою бабулю 2 тижні назад десь укусив, в неї чесалось і поболювадо, сімейний виписала антибіотик тетрациклін на 5 днів і мазь левоміколь, але бабуся теж переживає що воно досі не пройшло, хоча вже й все поприймала.. Теж переживаємо
Кліщ вкусив?
Мию чакри щоденно• 01 августа 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Якщо вже на те пішло, то моя тема була про сказ, а не ліміовузли
Нам п.здець, Люда!
Ответ дляМию чакри щоденно
Нам п.здець, Люда!
Шо, пам´ятаєте?
Фантазерша• 01 августа 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Зрозуміла, ну пляма як тиждень то це в ж тиждень зараження чи можливо раніше було
Антитіла класу IgG до Borrelia burgdorferi можуть виявлятися на 1 - 3 тижні після інфікування, услід за антитілами класу IgM, пік IgG - через 1,5 - 3 місяці. Антитіла до Borrelia burgdorferi часто не виявляються на ранній стадії захворювання.
Ніякі аналізи через тиждень після укусу вам нічого не покажуть ще
Ответ дляФантазерша
Дякую, то коли краще йти, через 2 тижні?
Фантазерша• 01 августа 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Через 3. Якщо ситуація не зміниться. Я до аналізів купу всього спробувала. Мені що тільки не радили пити і мазати. І нічого жодного ефекту не дало. Тож не накручуйте себе і дитину. Це не така вже й поширена хвороба.
Ответ дляФантазерша
Дякую! А пляма лише на місці укусу з´являється? І не проходить?
Фантазерша• 01 августа 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Я не відчувала момент укусу і не бачила кліща. Просто прокинулась одного ранку з плямою, яка пекла і була червоною на півшиї і щоки. Не проходила.
Пляма була яскравою і помітною! Не така як у вас на фото
Ответ дляФантазерша
У доньки пляма яскрава, так фото передало. Пляма не пече. А пляма була у вас теж не кругла, а продовгувата?
Ответ дляФантазерша
Така у неї
То пляма не повинна проходити і це є основний симптом?
Тривожить що пляма була значно меншою, а почала рости....
Фантазерша• 01 августа 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Так. Але і антитіла
Фантазерша• 01 августа 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
В мене не росла
Фантазерша• 01 августа 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Не було чіткої форми. Не кругла. Пекла, особливо перші тижні
Ответ дляФантазерша
Так. Але і антитіла
А який аналіз ви здавали?
Ответ дляФантазерша
Схожа на таку як в доньки моєї?
Файна_зупка• 01 августа 2025
Это горячка зика
Ответ дляФайна_зупка
Это горячка зика
Як це. Це щось страшно?
Та ні, погуглила. Тепер думаю здавати тест за 1500 чи 500.....
Бідося• 02 августа 2025
Я не вижу эритемы
автор Язикувата Хвеська • 02 августа 2025
Ответ дляБідося
Я не вижу эритемы
Пляма червоніша, ніж на фото, вона була менша значно, але виросла. І тепла на дотик. Так, форма не кругла, а як стрічка
Бідося• 02 августа 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Эритема выглядит по-другому.С чего вы взяли,что это Лайма,был укус клеща?
Бідося• 02 августа 2025
Вот эритема Лайма
Ответ дляБідося
Не було, але насторожило, що пляма росте і тепла на дотик. Ну і міг вкусити непомітно
Я просто не знаю, можливо це якась не специфічна реакція. Але аналіз все одно здам.
Колгоспниця• 02 августа 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Кліщ вкусив?
Так
Спитала у групі на фейсбуці, то написали, що так, може бути. Будемо здавати через 2 тижні аналіз....пляма тепла на дотик і не проходить.