Ждушечка• 16 марта 2014
Янык нашёлся, ну слава Богу
И что примечательно, устроился ещё лучше! Долой Межигирье, мало оно стало)))Да и потоптались там мелкие людишки. В общем читайте про папу.
Ждушечка
• 16 марта 2014
Ответ дляОмлетик
Удалено администрацией...
сдіх
согласна.
Вместе с соседом)))
согласна.
Вместе с соседом)))
Прячусь от Всех• 16 марта 2014
Теперь боюсь, чтоб его не привезли в Крым президентом новой республики
Ждушечка
• 16 марта 2014
Ответ дляВеселуха Муха
через тел. не открывается(()
ща, копирую.
Віктор Янукович, який втік з України в Росію, живе в дорогому особняку в Підмосков´ї, неподалік від резиденції Путіна, пише російське видання ’Собеседник’. За його інформацією, до Москви Янукович прилетів в ніч на 25 лютого і спочатку влаштувався в готелі ’Україна’ (Radisson Royal), що належить близьким до Путіна людям. Вдень 25 лютого Янукович передислокувався в ’Клінічний санаторій ’Барвіха’ Управління справами президента Росії. Там він пробув не більше доби. Нова ’резиденція’ Януковича знаходиться всього в кілометрі від резиденції Путіна ’Барвіха’, яка більш відома як замок Майєндорф. Там російський президент приймає іноземних гостей. Власником нового Межигір´я Янукович став вже 26 лютого. Як повідомив голова центральної ради партії ’Альянс зелених - Народна партія’ Олег Мітволь, за свій будинок Янукович заплатив 52 мільйони доларів. ’Він став мешканцем селища за два дні до своєї прес-конференції в Ростові-на-Дону. Увечері гуляє там по стежках і почувається як вдома. А його подругу можна зустріти в торговому центрі ’Дрім Хаус’ на Рублево-Успенському шосе’, - розповів Мітволь. За його словами, тепер у Януковича з´явився справді ’дуже хороший дім’. ’Величезний триповерховий особняк в англійському стилі, з відповідним професійним дизайном, з англійськими меблями. Покупці придбали об´єкт не торгуючись: головна умова була - заселення нового мешканця в день покупки’, - повідомив Мітволь. За даними Єдиного держреєстру, площа цього особняка сягає 2822,8 м2. Це набагато більше, ніж у ’Межигір´ї’. При цьому ділянка під ним ледь-ледь не дотягує до 2 га (196,5 соток) землі. Зовсім поряд - камерний ставок. ’Котеджне селище ’Сади Майєндорф’ повністю відповідає найвищому сегменту заміської нерухомості - Luxury. Всі тутешні мешканці мультимільйонери і мільярдери. Як офіційні так і тіньові. Безпосередня сусідка Януковича, наприклад, - Лейла Алієва, старша дочка президента Азербайджану Ільхама Алієва. В останнього тут також є невеличкий маєток. Щодо охорони, то її здійснює професійна служба, яка забезпечує максимально ’безпечне і приватне життя власникам’.
Читайте більше тут:
Ждушечка
• 16 марта 2014
Ответ дляПрячусь от Всех
Мне уже всё равно! Они его так кстати любят, правда обижены немного, ну ничё, простят, для них он просто оступился.
Аноним_612• 16 марта 2014
Ответ дляОмлетик
Удалено администрацией...
Как ни прискорбно брать грех на душу, но всего двоим ’сдiхнуть’ и можно было бы сохранить жизни сотни людей. Надеюсь, сотней ограничится
Матрёна• 16 марта 2014
Ответ дляЖдушечка
сдіх
согласна.
Вместе с соседом)))
согласна.
Вместе с соседом)))
правильней будет ’щоб він сдіх разом з сісідом’
Наивная Хо• 16 марта 2014
Нет Яныка, не беда. Нашлись новые деятели, еще лучше прежних. Лекарственные препараты уже подорожали. С завтрашнего дня все моющие средства дорожают на 50%. С 1 апреля коммунальные услуги дорожают. При этих еще лучше стало, еще и раскол страны намечается... Они все одинаковые.
Ждушечка
• 16 марта 2014
Ответ дляМатрёна
ржач)
lady_yelena• 16 марта 2014
ой...а я уже вся испереживалась как он там ну чужине ’ по під хатами тиняється’..тяжело ему после Межгирья...а он , козлинушка, обустроился....фууу..я думала его уже усыпили..
3@йk@• 16 марта 2014
Ответ дляНаивная Хо
ну,да янык-не беда...и дорожает все не потому что страну разворовал до нитки,а потому что кто то другой виноват!Вы когда бред пишите,сначала хоть с умными людьми посоветуйтесь
Ждушечка
• 16 марта 2014
Ответ дляlady_yelena
Нет, почётным уголовникам вот такие привилегии.
аноним_515• 16 марта 2014
Пошел бедный по миру с протянутой рукой ! А Путин как раз руку помощи протянул
Ждушечка
• 16 марта 2014
Ответ дляаноним_515
Думаю, что новая халупа куплена за наши денежки.
Аноним_570• 16 марта 2014
Ответ дляНаивная Хо
Соглашусь !
Кы-ы-ы-ця• 16 марта 2014
Ответ дляНаивная Хо
+100000000000000 ... ужас. Ведь всё верно...
Наивная Хо• 16 марта 2014
Ответ для3@йk@
Я, так понимаю, что умные люди - это Вы
. Ну советуйте, а мы почитаем.