Плету корзинки• 02 августа в 23:51
Что интересное выращиваете на кухонном подоконнике кроме цветов))
ВільнаНазавжди• 03 августа в 09:10
Ответ дляБожа кульбабка
Надо было весной сажать,выросла бы точно. Я пару лет назад в балконом горшке ее посеяла- выросла,пахла вечером на всю комнату. В июле решила подсеять ещё один горшок- уже не взошла...
та я знаю.. ))),а вдруг прокатит
ВільнаНазавжди• 03 августа в 09:10
Ответ дляЧарівна патика
А де драти такі чері балконні кущові?
в эпицентре видела семена
ВільнаНазавжди• 03 августа в 09:11
Ответ дляАтятя_тётя
Лимон росте. Ось так квітне (перше фото). Та мандарин.(друге фото).
клас!
Потішаюся• 03 августа в 09:43
Ответ дляПлету корзинки
Прямо на відкритому сонці? В мене сонце у вікні цілий день
Базилік дуже полюбляє сонце і воду. У мене огород. Але базилік росте в 10 літровому відрі овальному. Пекельне сонце і кожен день 2 літри води. Земля -пісок 2:1. іноді підгодовувати, 1 раз на місяць. Зривати тільки макушки на 4 листика, так щоб знизу залишався 1 вузол. Взимку треба підсвічувати, бо здохне.
Плету корзинки
• 03 августа в 19:29
Ответ дляПотішаюся
Покажете?
Потішаюся• 03 августа в 19:42
Ответ дляПлету корзинки
Покажете?
у вівторок сфоткаю, якщо забуду, то нагадайте. Але то у вас вже на наступний рік буде гарний базилік. Він довго розкачується. В квітні завжди сію, в кінці червня тільки пішов активно рости. До того маленький, нема чого відщипувати. Тільки цілком всю рослину.
Бурундучиха• 03 августа в 19:46
Ответ дляReintTycha
У мене не жиє навіть вона
А я фанат вырастить авокадо🤣, попробуйте, увлекательно очень из косточки. Просто сейчас бардак на балконе, ужасный))
Малявка ще та• 03 августа в 22:46
На кухні нічого. На балконі -мята, помідори, петрушка, троянда.
В кімнаті мандарин, кава, розмарин,авокадо
Поліпривіт всім• 03 августа в 23:40
Мята
Мелисса
Розмарин
Руккола
Петрушка
Укроп
Земляника
Салат 2 вида
Перец (мелкий, ооооочень острый)
В прошлом году были ещё + базилик, помидоры, огурцы
Мелисса
Розмарин
Руккола
Петрушка
Укроп
Земляника
Салат 2 вида
Перец (мелкий, ооооочень острый)
Потішаюся• 04 августа в 18:20
Плету корзинки
• 04 августа в 21:30
Ответ дляПотішаюся
Ось мій базилік. Там близько 30 -40 рослин.
Класний👌