Научительница• 03 августа в 00:16
Женская сила.
Та прям багіня• 03 августа в 00:25
Не зациклююсь на прибиранні, не думаю «що скажуть люди», не виховую дітей зручними і дозволяю молодшій доньці прогулювати школу. Я молодець. Живу, як відчуваю правильним, навіть без поезії ) І всім раджу. Піклуйтесь про себе і будьте щасливими, дівчата!
Мама фіфті цента• 03 августа в 00:29
’Безумец, брось перо ты прочь!’
Это я о стишатах, если что. Такой примитив. Но посыл да, правильный.