Дайте вподобайок• 03 августа в 01:40
Чим замаскувати почервоніння на обличчі?
Консилер, база? Хотілось би чимось перекрити почервоніння на щоках, і зверху просто наносити тональну основу тонким шаром.
Без QR коду• 03 августа в 01:43
В мене консилер від мейбелін точково і зволожуючий тональний флюїд зверху
Дайте вподобайок
• 03 августа в 01:45
Ответ дляБез QR коду
Я теж дивилась на нього, на мейкапі багато відгуків. У вас який колір? Мені таке і треба щоб перекрити проблемні місця, а зверху легеньким тональним вирівняти тон.
ПриснитсяЖЕ• 03 августа в 08:46
Я перекриваю консилером Мейбелін, а зверху ВВ Мейбелін. Ще у Ламель дуже сподобався консилер, але його чи зняли з виробництва, чи переробили упаковку і не можу його знайти. На зелені праймери дивилася, але не пробувала