заварний look• 03 августа в 03:14
Вы когда-то ссорились в интернете с подругой или знакомой сильно?
Кто кого первый заблочил по итогу?
Где тут 0?• 03 августа в 03:19
Ссорились. Я ей выдала вме что нужно и не нужно. Она удалила переписку. Не всю. Потом удаляла по частям, с об последнее сообщение было или Набери или на связи - маяковала ))
А потом был обстрел, каких еще не было. С отрб - онлайн. И я набрала.
Што, говорю - боииися? Не боись, выживем. По идее. Только давай попрощаемся что ли. А обстрел был жуткий. И мы стали каяться и извиняться на нервной почве. А то вдруг прибьет, а мы и не помирились.... Так и помирились
Завжди недо...• 03 августа в 03:48
З подругами сварилась будучи юною, зараз шляхи розходяться самі собою, останній рік бачу що людині(одній подрузі) не цікаве наше спілкування, а для мене односторонні стосунки це щось, що не має сенсу🤷🏻♀️тому просто потихеньку відпускаю її, хоча раніше вона була мені дуже близькою, тепер все змінилось, на жаль
Зі знайомим хорошим посварилась, точніше зупинила потік його дурного спічу, розвернулась і пішла собі - він релігійний фанатик і грузив мене своїми правилами життя, ще й агресивно навʼязував їх
заварний look
• 03 августа в 04:19
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ссорились. Я первая психанула, заблокировала её.
Не общаетесь больше?
Завжди мало• 03 августа в 07:14
Так, посралися з подругою в 2014 році, вона працювала в Симферополі в «Пентагоні», топила за руській мір. Тоді я її заблочила, бо була не в стані вивозити той треш, який вона мені розповідала. Потім пожаліла, але було пізно. З рештою мадам укотила в мацкву.