Чупокабра• 03 августа в 12:11

Що це може бути у дитини?

Це схоже на дисгідроз? У дитини 7 років на долоньках, дуже сверблять і печуть, пальчики дуже опухли. Завтра на 12 запис до дерматолога, але ще дожити треба. Помазала гідрокортизоном і дала L-цет. Свербіж трішки зменшився, але висипка не пройшла
Все будет, но потом• 03 августа в 12:13
Це алергія на щось
Перемелица• 03 августа в 12:15
похоже на ожог, может крапива или химия
автор Чупокабра • 03 августа в 12:15
Ответ дляВсе будет, но потом
Це алергія на щось
Я вже перебрала в голові все що можна. Аболбтно нічого нового не їв, нічого нового з хімії не було. Ходить у денний й табір, навіть якщо там щось було, то з пятниці вдома, а проявилось сьогодні вночі, воно б раніше зявилося
автор Чупокабра • 03 августа в 12:16
Ответ дляПеремелица
похоже на ожог, может крапива или химия
Але ніякої хімії не було нової. Кропиву не чіпав
Барабан для дорослих• 03 августа в 12:22
Схоже на алергію. Може на мило, антисептик, вологі серветки, не обов’язково щось нове, могло не одразу проявитись.
Меломанка Маланка• 03 августа в 12:22
У мене такими підшкірними пухирцями була алергія, правда не памятаю, чи на самій долоні, зверху точно. Антигістамін я б дала
Барабан для дорослих• 03 августа в 12:26
Помастити можна Феністилом, якщо є
КокошинЭль• 03 августа в 12:27
Борщевик не чіпав?
Барабан для дорослих• 03 августа в 12:28
Ви кажете, був у таборі. Чим вони там мили руки, ви ж не знаєте? А кажете, з хімії нічого нового не було. Було
Барабан для дорослих• 03 августа в 12:29
Ответ дляКокошинЭль
Борщевик не чіпав?
Варіант. Але навряд чи дитина знає, що це за рослина і тому скаже, що ні
Трохи злякана• 03 августа в 12:35
Ответ дляКокошинЭль
Борщевик не чіпав?
Теж подумала
Пишу, не читаю• 03 августа в 12:44
Схоже на алергію.
Shim_ko• 22 августа в 22:15
Судячи з того де розміщені пухирці,схоже на контактну алергію.
Дайте антигістамінні і чекайте прийома у лікаря.
Нервогенератор• 05 сентября в 10:05
Підтримую версію про контактну алергію. Наче дитина щось взяла. Або схоже на хімічний опік.