Анчо Ус• 03 августа в 14:45

Парфуми з Аврори

Хтось там купував парфуми? Як вам?
Брюнетка в Мармеладе• 03 августа в 14:46
В нас немає парфумів, а яка ціна на них?
ПесиКот• 03 августа в 14:46
Пахучие.
Скіфська пектораль• 03 августа в 14:55
У мене діти їх купують. Нормальні, прості, не стійкі але на пару годин вистачить.
Послушная• 03 августа в 15:02
Я помню в детстве в пустые флаконы из под духов наливала воду и это были мои духи
Вот типа такого, наверное
Скокмоно - стокнуно• 03 августа в 18:01
Ответ дляПослушная
Вот типа такого, наверное
😂😂😂😂😂😂👍🏻👍🏻👍🏻

Я тоже так делала 🙈
Директриссимо• 03 августа в 18:58
А в мене є, це закоси чи натхненні відомими ароматами-) і з Копійочки, і Червоного маркету і з місцевого маркету Ромашка є в колекції. Чому ні, багато з цих парфумів виготовляють на наших парфумерних фабриках в Чернівцях, в Харкові. Є навіть поціновувачі серед любителів і знавців бюджету