Морковна• 03 августа 2025
Як може називатися таке взуття?
Типу босоніжки примітивні на пласкій підошві та в якості кріплень та шлейок - гумові такі стрічки. Тобто тягнеться абсолютно усюди і сяде на будь яку проблемну ногу.
Хочу мамі замовити, бо ноги набрякші та з кісточкою, не можу ніц їй знайти підходящого - і не знаю як шукати(
ДлинноНожка• 03 августа 2025
вьетнамки силиконовые
или просто босоножки силиконовые, смотря где шлейка относительно большого пальца
Блиск думки• 03 августа 2025
Ответ дляДлинноНожка
вьетнамки силиконовые
Там не силікон, там тканинна резинка.
Невидимка• 03 августа 2025
Эти босоножки тканевые и очень мягкие и все на липучках.Если везде шнурки как вы описали, то сможет ли мама в них ходить и не будут ли врезатся в ногу?
ДлинноНожка• 03 августа 2025
Ответ дляБлиск думки
Там не силікон, там тканинна резинка.
автор же пишет резиновые шлейки
Морковна
• 03 августа 2025
Ответ дляДлинноНожка
вьетнамки силиконовые
Ні, не в´єтнамки, треба щоб і ззаду підтримувало їй ногу, вона вже дуже невпевнено ходить
Блиск думки• 03 августа 2025
Морковна
• 03 августа 2025
Ответ дляНевидимка
Ось саме таке і врізається. А там широкі резинки і ні, вони не врізаються, я таке у вагітність носила колись, як ноги налиті були
Морковна
• 03 августа 2025
Ответ дляБлиск думки
Думаю, автор про щось таке пише.
Да-да-да, дуже схоже!
Морковна
• 03 августа 2025
Ответ дляБлиск думки
Думаю, автор про щось таке пише.
А за яким запитом ви шукали?
Блиск думки• 03 августа 2025
Ответ дляМорковна
Да-да-да, дуже схоже!
Я загуглила просто: сандалії на резинках.
А вот недавно• 03 августа 2025
Ответ дляМорковна
Чому не вирішуєте питання з набряками і вальгусом?
Морковна
• 03 августа 2025
Ответ дляА вот недавно
Тому що це її рішення. Питання було виключно про взуття.
А вот недавно• 03 августа 2025
Ответ дляМорковна
Зрозуміло. Просто попереджу вас, моя мама так доводилася з вальгусом, що взагалі ходити вже не могла без сильного болю. В результаті таки пішла на операцію. Але зважайте, що з віком відновитися набагато важче
Галя-краля• 03 августа 2025
Ответ дляМорковна
У мене були дуже схожі, то ця резинка швидко розтягується та заважає, натирає. Дуже незадоволена, при тому брала італію.. пробувала кілька разів до них повернутися, ні, погані.