долой_лама• 29 марта в 22:47

Цікаво чи реально обміняти айфон (бракований) на новий

Цікаво чи в когось була реальна ситуація, коли ваш айфон через певний час користування (6місяців) почав лагати, особливо після оновлення.
Сильно нагрівається, коли на зарядці і коли просто ним користуватися. Почав сідати дуже швидко . При тому, що дома є два однакові телефони один ок, при більшому користі, а з іншим така проблема 🙁
Навіть після скидання до заводських настройок краще не стало.
Телефон ще на офіційній гарантії від виробника . Чи можуть мені повернути за нього кошти? Чи це тупо не реально?
Ще звісно хочу подзвонити в тех підтримку щоб вони зробили дистанційну перевірку.
тяжкаялюдина• 29 марта в 22:49
Позвоните и спросите. Что предполагает официальная гарантия. Может на ремонт возьмут. Или на диагностику, если реально брак может поменяют. Мало ли может вы где-то за 6 мес стукнули его неудачно.
тяжкаялюдина• 29 марта в 22:51
Допишу, мне попадался брак, но это было видно в первые дни пользования. Забирали на диагностику и только после этого дали новый.
Ms. Dolly• 29 марта в 22:51
Если оплачена AppleCare то точно да.
Алина-1240• 29 марта в 22:54
Он и должен нагреваться) и батарею в активном юзаньи часов 6 держит😃
Алина-1240• 29 марта в 22:55
А на зарядке может аж горяченьким стать😃😁это норма автор
автор долой_лама • 29 марта в 22:55
Ответ длятяжкаялюдина
Зрозуміло. Дякую
автор долой_лама • 29 марта в 22:56
Ответ дляАлина-1240
Ну то інший модель така сама і все ок, не гріється ні на заряді ні в руках. В ігри не граємо
автор долой_лама • 29 марта в 22:57
Ответ дляАлина-1240
Сумніваюсь що це ок, якщо блок і шнур оригінал
Алина-1240• 29 марта в 22:57
Ответ длядолой_лама
))))автор, все смартфоны греются и ощутимо. У них тонкий корпус, охладить его никак технически
Алина-1240• 29 марта в 22:58
Ответ длядолой_лама
Это ок)))пойдет лето, на зарядке как батарея будет😂
Алина-1240• 29 марта в 22:59
Ответ длядолой_лама
Поиграйте в какую то тяжеленькую игру)))вот там нагрев😃
Злюка-закусюка• 29 марта в 23:00
Ответ длятяжкаялюдина
Якщо саме після оновлення , порадять чекати виправлення помилок .
Або віддавати телефон на експертизу в сервісний центр , якщо виявлять що справа в телефоні , замінять на новий .
В мене була вже ситуація . Купила 16 про . В перший же день глючив сильно .
автор долой_лама • 29 марта в 23:01
Ответ дляАлина-1240
То я ж і написала в ігри не граємо. І це ж не перший мій айфон . Завжди з попередніми моделями було ок 👌🏼
А от саме після оновлення 26.3 така фігня
тяжкаялюдина• 29 марта в 23:02
Ответ длядолой_лама
Это не ок. Разве что вы на зарядке сильно его нагружаете активностью.
Алина-1240• 29 марта в 23:02
Ответ длядолой_лама
Ну более тяжеленькое) это норма
автор долой_лама • 29 марта в 23:02
Ответ дляЗлюка-закусюка
Та сама модель. І що як зараз? Вже доречі пройшло 72 години після оновлення як вони радять але нічого не змінилось
Країна мрій• 29 марта в 23:02
Ответ дляАлина-1240
Ну не знаю, мне минимум на 12 часов хватает. А вообще заряжаю 1 раз в 2 суток. Пользуюсь активно - соцсети, ютуб, музыка, звонки (в том числе фейстайм видео). Но моему 2 месяца только
Алина-1240• 29 марта в 23:03
Ответ дляКраїна мрій
Звонки и ютуб мало кушонькает
тяжкаялюдина• 29 марта в 23:03
Ответ длядолой_лама
Обновите до 26.4
автор долой_лама • 29 марта в 23:03
Ответ длятяжкаялюдина
В тому ж той справа. Один лежить заряджається норм не теплий, а інший нагрівається два однакових телефони 16 про
автор долой_лама • 29 марта в 23:04
Ответ дляКраїна мрій
То це напевно у вас 17 бо знайомі теж радіють що зараз на 2 суток
Країна мрій• 29 марта в 23:05
Ответ длядолой_лама
Та ну, не должно такого быть. У меня один новый, второй «старичок», 13 про. Уже батарея 77%, но минимум 7 часов еще держит, и не греется
Країна мрій• 29 марта в 23:05
Ответ длядолой_лама
Дааа, наконец-то ощутимо лучше батарея
автор долой_лама • 29 марта в 23:06
Ответ длятяжкаялюдина
Обновите до 26.4
Вже, я просто вказала що лаг пішов саме після 26.3 потім видало оновлення 26.3(а) вже оновила до 26.4 все без толку
тяжкаялюдина• 29 марта в 23:06
Ответ дляКраїна мрій
Дааа, наконец-то ощутимо лучше батарея
Не сильно, но чуть лучше. Мне до 1.5 суток хватает
автор долой_лама • 29 марта в 23:07
Ответ дляКраїна мрій
То ж да.
Дивлюся динаміку один показує плавну динаміку розряду а інший різку.
Зарядили одночасно для перевірки одни пише розряд через 8 годин активного користування а інший через 3,5 години
автор долой_лама • 29 марта в 23:10
Ответ дляКраїна мрій
Дааа, наконец-то ощутимо лучше батарея
Ну то супер. Але мені було ок з зарядом зранку зарядила , на роботі часто використовую телефон і було норм з 8-17 приходила до дому з батарею 30% ставила на зарядку і ок. А зараз по 3-4 рази під заряджати треба 🤯
Злюка-закусюка• 29 марта в 23:12
Ответ длядолой_лама
Деякі глюки зникли . Деякі залишились .
Але я більше до сервісу не зверталась .
16 невдала модель. В усіх моїх знайомих глючить .
автор долой_лама • 29 марта в 23:12
І ще він за ніч із 80% падає до 20% при тому що він в режимі сон
автор долой_лама • 29 марта в 23:13
Ответ дляЗлюка-закусюка
Деякі глюки зникли . Деякі залишились .
Але я більше до сервісу не зверталась .
Блін то це ж флагман і я навпаки читала статистику, що ця модель одна з найкращих