Снежнакомка• 03 августа в 18:27
Є тут хтось кому вдалось всиновити дитину останнім часом?
Це реально?
Снежнакомка
• 03 августа в 18:29
Ответ дляКозачка
Абсолютно.
Ви проходили цей процес? Чи Ваші знайомі?
Козачка• 03 августа в 18:32
Ответ дляСнежнакомка
У меня двое семей в окружении усыновили детей в разное время, это никогда не было проблемой если люди смотрят реально на усыновление.
Снежнакомка
• 03 августа в 18:34
Ответ дляКозачка
Що Ви маєте на увазі під словом ,,реально,,?
Козачка• 03 августа в 18:35
Ответ дляСнежнакомка
Не ищут маленького здорового ребенка, которого родила благополучная женщина по ошибке.
Снежнакомка
• 03 августа в 18:40
Ответ дляКозачка
Зрозуміло,дякую.
З горіха зерня• 03 августа в 18:57
Ответ дляКозачка
Це завжди було проблемою, а зараз особливо.
ХвостПистолетом• 03 августа в 21:19
Я дивлюся канал хлопця Ванзая, який готує мега великі порції і після відео все відвозе малечі в дитячий будинок Дніпра, на відео такі дівчата гарні, я чомусь вважала, що під час ВС неможлива ця процедура, бо дивує, що не забираюсь дітей, від відео до відео вони дорослішають
Иванка Бур• 03 августа в 21:34
У нас знайомі удочерили двох дівчаток сестер одна новонароджена друга чотири рочки мама переселенка їх кинула в роддомі обох . Прийшла народжувати зі старшою сказала що немає з ким лишити народила другу і втекла з роддому. Це було в грудні минулого року так от меншу забрали коли їй було 2 місяці а старшу ось пару тижнів тому бо була волокіта з документами. Вони поки опікуни а далі вже будуть суди по усиновленню.
Иванка Бур• 03 августа в 21:35
І дітки повністю здорові. Але вони в черзі в нашому місті на усиновлення були перші вже як років три .