Мішечок щастя• 04 августа 2025

В якій країні Європи можна купити ліки по рецепту з України?

В принципі, все питання в шапці. Без участі місцевого лікаря та проживання в цій країні.
сладкий_ноябрь• 04 августа 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Вероятно, речь идет о препаратах попроще.
Ничего серьёзного продать точно не могут
Не важливо, якщо це рецептурний препарат, то умови його отримання однакові.
Не обижаюсь• 04 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Не можна.
Потрібно йти до терапевта, який випише такі ж, або аналог
ми купуємо.
Экспертиза• 04 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
😂😂😂
В аптеках в базі є всі лікарі, які мають право виписувати ліки.
Тобто терапевт мені не випише ліки які виписує лише психіатр і навпаки. В Польщі з цим постійна перевірки.
Навіть по інтернету за гроші вам не випишуть все, що хочете саме ви.
Да-да! Если вы не сумели - никто не сумел! Больше смайлов, ещё больше!
Червона ікорка• 04 августа 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Торадол в ампулах. В начале войны у нас жах был с обезболивающими, дочка в госпитале как раз работала, выписала рецепт, я в аптеке объяснила ситуацию, мне дали много упаковок, штук 8 что ли. Единоразово, больше не понадобилось.
шось зовсім не віриться
Моль Моллівна• 04 августа 2025
Ответ дляЧервона ікорка
шось зовсім не віриться
Я и не настаиваю. Моё дело было помочь лекарством, а не сделать чтобы кто-то поверил.
Если вдруг вы путаете торадол с трамадолом, то это разные препараты.
сладкий_ноябрь• 04 августа 2025
Ответ дляЭкспертиза
Поцікавтеся медициною в Польщі, перед тим як це писати. Зайдіть в будь яку аптеку, нехай вам пояснять це на польскій.
сладкий_ноябрь• 04 августа 2025
Ответ дляНе обижаюсь
ми купуємо.
Так, чого тут тільки не прочитаєш. Ні одна аптека не піде на це, бо отримає штраф.
А ви пишіть ще :))
Света С Приветом• 04 августа 2025
Ответ дляМішечок щастя
Дякую, напишу знайомій, щоб уточнила це питання
НЕодноразово чула, що можна, рецепт має бути англійською, але в Польщі за необхідності, можна досить швидко потрапити і отримати рецепт, у всякому разі проблем з антибіотиками не було, за знеболювальні не скажу.
Позитивна• 04 августа 2025
В Словакии нельзя.
Доктор Варвар• 04 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А ви пишіть ще :))
Не только штраф, еще и срок получить можно
Доктор Варвар• 04 августа 2025
Ответ дляСвета С Приветом
У меня на английском. Никому никакого дела нет. Пошла к местному врачу и взяла рецепт
сладкий_ноябрь• 04 августа 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Про строк не знаю, але штрафи так.
Там постійно перевірки, рецепти з кодом забирають. Перевіряють не лише аптеки, але й лікарів, які виписують рецептурні препарати.
Экспертиза• 04 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
И в Польше, и не только. Но что же вам опыт других людей, если вы то не сумели это сделать)
сладкий_ноябрь• 04 августа 2025
Ответ дляЭкспертиза
Мені це й не потрібно робити, я маю вільний доступ до лікарів.
А про тих, хто зміг, можна прочитати лише тут під анонімами, без доказів, перевірки й тд. Люди ляпають що завгодно, а інші дурні вірять.
Партизанка• 04 августа 2025
Ответ дляХикориДикори
В Чехии по рецепту она ничего не могла купить, если это рецептурный препарат, то он продается только с определенным кодом, который сканируют в аптеке.
Давайте вы не будете мне рассказывать, ок?
Фрикаделька• 04 августа 2025
Ответ дляЭкспертиза
Міжнародний рецепт на ліки з кодом і вказанням країни - і вуаля!
А що це за міжнародний рецепт?
Ураїнські лікарі можут його видавати?
КарамбОлька• 05 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
У венгріі можливо, не стикалася.
а от у Франції ні, так само як в Німеччині.
Смысл мне обманывать? Ноябрь 2018, Париж
ХикориДикори• 05 августа 2025
Ответ дляПартизанка
Да конечно не буду, я просто живу в Чехии и мне очень интересно, какое лекарство рецептурное она купила в аптеке, без местного рецепта. Я Вам со 100 гарантией отвечу- никак.
сладкий_ноябрь• 05 августа 2025
Ответ дляХикориДикори
Та ніяке
Так само я, живу в Польщі і купити рецептурні ліки без рецепта польського лікаря не можливо :)₽₽
Точніше можливо це лише тут на форумі 😂😂😂
сладкий_ноябрь• 05 августа 2025
Ответ дляКарамбОлька
Це ви в себе запитайте, бо я не знаю
Партизанка• 05 августа 2025
Ответ дляХикориДикори
Вы покупали? Нет. Вот и все.