АгатаХристя• 04 августа 2025

Поліп цервікального каналу, симптоми

Звернулась до лікаря з приводу тазових болів, знайшли поліп цервікального каналу. Сказала лікар що це причина, але читаю, що вони наче без симптомів. Як у вас було?
Я не в теме• 04 августа 2025
без жодних симптомів.
на фоні результату аналізу легкої дісплазії шм - робили прискіпливу кольпоскопію там поліп і знайшли
Вкаблучках• 04 августа 2025
Иногда кровило после секса
Детские_Будут?• 04 августа 2025
кровило в середине цикла
Витворунка• 04 августа 2025
никаких симптомов , увидели на узи
автор АгатаХристя • 04 августа 2025
Ответ дляВитворунка
никаких симптомов , увидели на узи
Саме цікаве, що в мене на УЗД його не видно, тільки на кріслі, хоча він великий 😵‍💫
Мотористка• 04 августа 2025
сходите еще к другому врачу сразу после месячных.
автор АгатаХристя • 04 августа 2025
Ответ дляМотористка
Вже була, також знайшла той самий поліп цервікального… показала мені його на моніторі з мікроскопом
Мотористка• 04 августа 2025
Ответ дляАгатаХристя
если его врач в кресле видит, то может удалить без общего наркоза и гистероскопии, скорей всего..
Я в том году так ходила она увидела. говорит приходи удалим на кресле, я решила что позже удалю, т.к. не мешал. Пришла в этому году, а его не нашли.
До этого удаляли гистероскопией в полости матки и один в цервикальном канале.
автор АгатаХристя • 04 августа 2025
Ответ дляМотористка
Сказала що він великий і його основу вона не бачить, тобто він в самому каналі починається. Тому буде видалення під наркозом
Мотористка• 05 августа 2025
Ответ дляАгатаХристя
сумно
автор АгатаХристя • 05 августа 2025
Ответ дляМотористка
сумно
Та я вже змирилась. Дивно, що я ніяк його не відчуваю…
Мотористка• 05 августа 2025
Ответ дляАгатаХристя
если не чувствуете, может стоит немного подождать, он может и сам пройти, но вероятность конечно не высокая