Золота орда• 04 августа 2025

Купила квартиру

Питання чи потрібно робити новий технічний паспорт бо там фіо попереднього власника це треба в бті хто нещодавно робив скільки часу займає? і переоформлення за квартплату це треба їхати до всіх окремо маю на увазі світло, газ ? Прописуватися не планую
Володарка мрій• 04 августа 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Можна всі о/р переробити на себе швидко через чатботи всіх комунальних послуг. Нікуди не їздила
Нужна справка о составе семьи
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 04 августа 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Нужна справка о составе семьи
Зачем?
Меня кроме паспорта кода и право властности ничего не просили. Квитанции об оплате из банка и документы на счётчики. Я ставила новые до этого не было. Все.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 04 августа 2025
Ответ дляЗолота орда
О це б було чудово
Так і є. Київ водоканал дуже швидко в вайбері чи тг. Ясно теж. Газ теж. Саме довше це жек. Нікуди не їздила. Все через сайт або чат бот.
Володарка мрій• 04 августа 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Зачем?
Затем что не на все счетчики ставят, а есть то, что платят за человека
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 04 августа 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Незнаю ніхто з комунальних мене не просив цю довідку. Ось буквально в липні робила всі о/р на себе.