Эт вернячОк• 25 июля в 10:41

Греція, Кіпр у вересні -жовтні чи варто?

Хто був у Греції чи на Кіпрі восени, як вода? Чи ще тепла у вересні-жовтні? Чи варто їхати,якщо цікавить саме пляжний відпочинок і купання? І до яких чисел орієнтовно вода ще комфортна? ( Хотілося б не нижче 24)
Латвийские_Номера• 25 июля в 10:43
На Кіпрі чудово, вода тепла, погода класна, народу менше
Красавица писяная• 25 июля в 10:48
Почитайте новости, сейчас весь Кипр в пожарах
Ищу-брожу• 25 июля в 10:48
На Корфу були у другій половині вересня. Спекотно, вода супер. Однієї ночі дощик був.
Сусідка знизу• 25 июля в 10:49
Були в Афінах в 2018 році наприкінці жовтня то купалися під вечір, вода була комфортна, відпочинок був не пояжний, туристичний
Галя-краля• 25 июля в 10:53
Были на Кипре в начале октября. Жара и вода парное молоко.
Тепличная• 25 июля в 11:09
На Кіпрі можна, на Криті, як повезе з погодою.
Пацаааааааан• 25 июля в 11:16
Ответ дляТепличная
На Крите будет ветренно...
Всміхайлик• 25 июля в 11:17
Були в 21 році на Кіпрі з 16 жовтня, вдень спека сильна, вода тепла і приємна. Останні пару днів був сильний вітер з моря. Купалися кожен день.
Тепличная• 25 июля в 11:37
Ответ дляПацаааааааан
На Крите будет ветренно...
Так, таке місцеві говорили