МинерАлочка• Изменено 04 августа 2025
Море чудове 60000 грн з людини- це норм ціна для серпня?
7 ночей
Які у вас ліміти?
Нікуди раніше не літала
Цікаво який у вас бюджет
Це вже з перельотом
Які у вас ліміти?
Нікуди раніше не літала
Цікаво який у вас бюджет
Це вже з перельотом
Колдунья-вещунья• 04 августа 2025
Ответ дляЦідило правди
Спитала. Вони сказали, якось там -Естеро. Вони старенькі, вибачайте
Дякую! Да за що вибачати? Не хотіла ні вас, ні їх напрягати. А ви спитали. Тому щиро дякую. Пошукаю.
Турагенція Tourdream• 04 августа 2025
Ответ дляЖенщинас
Мені озвучили 30 тис різниці.
Значить вам дали ціну не Рейнбоу, а іншого туроператора.
рукиЖимолости• 05 августа 2025
Ответ дляЦідило правди
Ми втрьох в Іспанію на два тижні
Ліміт 3200
Нас четверо буде, бо плюс подруга . Все бронювали зимою
Але в нас апарти з басейном, не готель і це вересень буде
Ліміт 3200
Ну дастиш фантастиш. Бензин у нас 1300-1500 евро. Жилье 3 дня по 150 евро(с завтраками) остально 1500 евро и это недорогое без питания дом. Ещё 3 ночи назад не забукала. В Италии Портофино дом просто обычный. + все страховки, Грин карта. Я уже потратила больше. Подруги все были уже, пляж 20-30 евро скромный лежак, паста с среднем рестике 20-30 евро. Я не знаю как отдохнуть за 3200.
Женщинас• 05 августа 2025
Ответ дляТурагенція Tourdream
Ні. Рейнбоу
Цідило правди• 05 августа 2025
Ответ длярукиЖимолости
Без авто, квитки 380 євро на трьох з багажем одним великим
Таксі там з аеропорту і туди 140
Оренда апартів 1263 євро з моєю знижкою,за 14 днів, приблизно 90 вийшло, частину платить подруга за свою кімнату, тому нам 950
Рахуємо разом 1470. Ну хай 1500 з їжею та, що в дорозі
1700 залишається з мого бюджету
Лежаки зонти там не потрібні, то є в апаратах, з собою беремо зонт і матраси на пляж. Море через дорогу. Всі там приносять свої
Снідаємо ми вдома. Яйця, тости, сир
Поряд Лідл / забиваємо холодильник зразу , в перший день. Ну оці 1700 то на їжу, аквапарк один день, він поряд.
Розваги якісь, типу бару і танців. Ресторани не кожен день. Зазвичай, ми ходимо декілька разів на вечерю і все. Готуємо самі вдома просту їжу . 3200 має вистачити, бо 1000 євро на їжу вдома і 700 на розваги нам вистачає. Звичайно, в нас ще є гроші на картках, якщо хочемо купити щось дороге чи захочемо в якусь дорогу пригоду.
Але, основний бюджет, я вам озвучила
Таксі там з аеропорту і туди 140
1700 залишається з мого бюджету
Снідаємо ми вдома. Яйця, тости, сир
Але, основний бюджет, я вам озвучила