Бабка-ежика• Изменено 04 августа 2025
Чому через агенство дешевше пакетом купувати, ніж самому через буккінг+літак?
В чому секрет
І ще до того на буккінгу пише тільки для дорослих
А у турагента пише що можна з дітьми
Європа
А у турагента пише що можна з дітьми
Європа
Love_Love_Love_• 04 августа 2025
Ну як мінімум букінгу ви ще платите від 18 до 35%
Готель дає іншу ціну для оператора
Патріотка з дивану• 04 августа 2025
Тур оператор выкупает много номеров, подешевле. А потом, турагентство, продает вам чуть подороже+ перелет и тд.
Невгамовна шахиня• 04 августа 2025
Потому что туроператоры выкупают блоки в отелях, услуги страховых, трансферов и чартерные рейсы по ценам, которых никогда не будет на общем рынке.
Если отель adults only туда не примут с детьми. Но в отеле может быть часть или корпус только для взрослых, а агент вам предлагает номер в части, где можно с детьми.
Бабка-ежика
• 04 августа 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я боюсь щоб мене не надурили
На буккінгу пише без дітей
Невгамовна шахиня• 04 августа 2025
Ответ дляБабка-ежика
Я боюсь щоб мене не надурили
На буккінгу пише без дітей
И вы решили не спрашивать у турагента, а спросить тут?
Про Тенерифе за 60 тысяч тоже ваша тема?
Сяду на шию, дорого!• 04 августа 2025
Сдаю через Букинг в Европе. Букинг кучу денег берет как комиссию... Самые продвинутые находят на букинге, а потом звонят напрямую и снимают. Получается всем выгодней.
Турагенція Tourdream• 04 августа 2025
Автор, букінг теж неблагодійна організація. При чому, це ще й не самий дешевий агрегатор, просто самий розпіарений.
У туроператоів часто бувають вигідніше ціни, бо вони підписують конракти з готелями на цілий сезон. Та й переліт може бути дешевше, бо то чартер, чи блок місць на регулярному рейсі. Все то заброньовано завчасно, перед сезоном, тому й може бути дешевше.
А стосовно готелю тільки для дорослих, можливо хтось помиляється, букінг чи агент. А можливо назва готелю схожа. Чи дійсно, як вище писали, у готелі є частина для дорослих, а є інша, сімейна.
Який готель, до речі ?
Для драки• 04 августа 2025
Если нужен отель, то возможно и дешевле
Если апартаменты, то дешевле самому все организовать. Я трачу копейки на отдых, по меркам советчиц. Но отели не беру и все сама организовую.
Если бы было много денег, то, возможно, и в турагентство обратилась бы, в так....смысла нет