Шаманю второпях• Изменено 04 августа 2025
Мами абітурієнтів, як настрій?
Вже на ранок як я розумію,будуть результати,ваші враження від вступної компанії?Як діти?
Шаманю второпях
• 04 августа 2025
Ответ дляБаба на горошині
Переведіться,шо ви втрачаєте? Ну відрахують то відрахують.
Елена 1919• 04 августа 2025
Ответ дляБаба на горошині
нормальный настрий, пришлось бросать универ и уезжать, с 1 числа военная кафедра, все равно диплом не светит
Это сейчас по любой специальности в вузе?
Баба на горошині• 04 августа 2025
Ответ дляШаманю второпях
куди? навіщо? скрізь військова кафедра
Перемелица• 04 августа 2025
Ответ дляШаманю второпях
Це ви рейтинг дивитесь?Ми в універі перші в рейтингу,але в широкому конкурсі дуже далеко.Нам взагалі ніхто не дзвонив за ці дні,аж дивно
Це нормально. Зазвичай зневажають універи, які телефонують з контрактами до кінця роботи алгоритму, не переживайте.
Полонянка SexShop-а!• 04 августа 2025
Ответ дляШаманю второпях
дивимся рейтинг на свою спеціальність на факультеті на сайті універу
Перемелица• 04 августа 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
мандраж, хоча і розумію що повинен пройти на держбюджет - 15 в рейтингу з 22 безкоштовних, але це по 2-му пріорітету. По першому взагалі не проходить, там лише 2 бещкоштовних.
Нам зателефонували з універу сьогодні, сказали що завтра або після завтра будуть вже дані, щоб чекали і не хвилювались. А як тут не хвилюватися...
А широкий конкурс? У вас відкрита пропозиція?
Баба на горошині• 04 августа 2025
Ответ дляЕлена 1919
все мальчики
Баба на горошині• 04 августа 2025
Ответ дляЕлена 1919
Ага,а через пару лет и девочки
в законе пока по желанию для девочек
Перемелица• 04 августа 2025
Ответ дляШаманю второпях
Що вас збентежило? Я взагалі до цього була неготова,заявки всі подавали в останній момент,дуже тривожно було дивитись як рухається рейтинг.А якщо глянути що в останні пів для заяв було не менше ніж в передній день,то результати майже непрогнозовані.
Щороку будуть ще більш непрогнозовані, бо все більше людей обирає щось там рахувати в широкому рейтинговому списку, тож в останній лень ситуація кардинально змінюється і система висить.
Перемелица• 04 августа 2025
Ответ дляШалена невинність
А де буде інфа у кабінеті чи і сайт єдебо розблокується одночасно? Думаю сама глянути бо дочка спати ляже
Кабінет
Шаманю второпях
• 04 августа 2025
Ответ дляБаба на горошині
куди? навіщо? скрізь військова кафедра
Ну слухайте ,дитина два роки провчилась,все одно ж вивезли,ще два і диплом,скільки дітей з-за кордону вчаться,вже дехто і дипломи отримав.
Перемелица• 04 августа 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Дали допуск в среду, 30.07 после обеда
Капець. Щось не те зі свідоцтвом було?
Додекаэдр• 04 августа 2025
Моя вже студентка, вступила
Але трохи раніше результати дали - за кордоном
Перемелица• 04 августа 2025
Ответ дляУгадайс
У дочери первое место по первому приоритету.
В широкому чи локальному?
Перемелица• 04 августа 2025
Ответ дляБаба на горошині
закон про мобілізацію ж два роки ще назад прийняли, чи ви перший раз чуєте?
Нагадаємо, що з 1 вересня 2025 року у вишах запрацює обов´язкова для юнаків базова загальновійськова підготовка студентів. Після завершення програми учні складуть присягу та отримають військову спеціальність. Якщо чоловік відмовиться її проходити, то його відрахують з університету.
Це лише для першокурсників
Баба на горошині• 04 августа 2025
Ответ дляШаманю второпях
закон діє з 1 вересня 25 року
Угадайс• 04 августа 2025
Ответ дляПеремелица
В широкому чи локальному?
У нас є творчий конкурс, тому конкуренція тільки внутрішня.
Шаманю второпях
• 04 августа 2025
Ответ дляПеремелица
А взагалі мене здивувала ситуація із квотами,та спеціальностями які держава підтримує,туди відверто подають заявки зі 120 балами
Для драки• 04 августа 2025
Ответ дляШаманю второпях
Та я в курсі,то ви дитину за кордон відправили?можна ж дистанційно довчитись.
А проходити військову підготовку, яким чином?
Перемелица• 04 августа 2025
Ответ дляУгадайс
Фіксована пропозиція, ясно. Молодець! Вітаю :)
Перемелица• 04 августа 2025
Ответ дляШаманю второпях
Лише пільговики, їм дозволено зі 100 подавати на бюджет. Але з таким КБ куди вони пройдуть? Лише де зовсім недобір.
Полонянка SexShop-а!• 04 августа 2025
Ответ дляПеремелица
в нас невеликий відносно конкурс - 1,5 людини на місце, наш учбовий заклад пропонує 22 безкоштовних місця, і ніби проходим. Але в мене син
Молчунья• 04 августа 2025
Ответ дляШаманю второпях
Але в широкому конкурсі норм? Там же дитина може бути кілька різів з різними балами
Баба на горошині• 04 августа 2025
Ответ дляПеремелица
пора уже закругляться с нмт, нафик оно надо с отрицательными баллами.все равно возьмут. демогр кризис в стране
Шаманю второпях
• 04 августа 2025
Ответ дляБаба на горошині
закон діє з 1 вересня 25 року
А ви звідки? Ми просто з прикордонної ніхто нікого не буде відраховувати ,бо ніхто і не вчиться офлайн.Це хіба що медики
Баба на горошині• 04 августа 2025
Ответ дляШаманю второпях
місто-герой Київ
Шаманю второпях
• 04 августа 2025
Ответ дляМолчунья
Ми вирахувати цього не в змозі,з кожним днем все далі від обсягу.Там не по 2 там і 5 заяв є,так шо рулетка) Смайлик стоїть,сміється з нас
Баба на горошині• 04 августа 2025
Ответ дляШаманю второпях
так смайлик це вступив