Шаманю второпях• Изменено 04 августа 2025
Мами абітурієнтів, як настрій?
Вже на ранок як я розумію,будуть результати,ваші враження від вступної компанії?Як діти?
Огірок та Помідорчик• 04 августа 2025
Ответ дляПеремелица
Всі документи можна подати дистанційно. На договір кеп.
Співбесіди нам теж будуть проводити дистанційно? Воно їм треба?
Шаманю второпях
• 04 августа 2025
Ответ дляБаба на горошині
я не знаю, про що я повинна думати, яка різниця , яке навчання.
Шкода просто,два роки
Перемелица• 04 августа 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ніяких співбесід нема.
Шаманю второпях
• 04 августа 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ну загалом так,вони так не жили і не знають,як це приїхати в універ і день просидіти в підвалі.В нас вже все можна дистанційно,і наради і виховні,і співбесіди.
Огірок та Помідорчик• 04 августа 2025
Ответ дляПеремелица
Ніяких співбесід нема.
Для вступу нема. Але у своєму першому пості я писала, що у нас буде внутрішня співбесіда на визначення рівня англ мови... У різних універах свої правила щодо цього. У моєї старшої дитини свого часу просто поділили по результатам зно з англійської в Шевченка.
Перемелица• 04 августа 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Я вважаю, що ви дарма взяли квитки. Після рекоменлації зв´ядіться з приймальною комісією і з´ясуйте деталі. Я в Києві не хочу їхати в інший район по спеці, буду все дистанційно робити.
Для драки• 04 августа 2025
Ответ дляПеремелица
Та ця підготовка взагалі лише для першокурсників 25 року, та дама взагалі небилиці пише.
Небилиці пишете ви. З чого ви взяли, що підготовка тільки для першокурсників?
Губи до вух• 04 августа 2025
Ответ дляШаманю второпях
Неякісний тут залишається? Різні діти їдуть...
Таким, як ви,навіть пояснювати нічого не хочеться
Зневажаю тупих
Губи до вух• 04 августа 2025
Ответ дляДля драки
Та авторка і перемелица знайшли одна одну. Змагаються, хто з них більшу бредятину напише
Для драки• 04 августа 2025
Ответ дляГуби до вух
Трохи є)
Шаманю второпях
• 05 августа 2025
Ответ дляГуби до вух
Зневажаю тупих
Вам би емоційної зрілості не завадило б,особливо якщо працюєте з дітьми.
Шаманю второпях
• 05 августа 2025
Ответ дляГуби до вух
А перемогли ви
ОхиИВздохи• 05 августа 2025
Ответ дляПеремелица
Капець. Щось не те зі свідоцтвом було?
Глюк системы, на письмо по почте не отвечали больше недели, пока я уже не начала везде им звонить и писать. Тогда нашли ее запром и разблочили
Перемелица• 05 августа 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Фух, уявляю цей стрес
Губи до вух• 05 августа 2025
Ответ дляШаманю второпях
Ну вам он не тільки зрілості не вистачає і нічо, поради наліво-направо роздаєте навіть по питання, про які нічого не знаєте 👋
Шаманю второпях
• 05 августа 2025
Ответ дляГуби до вух
Я вам взагалі не радила нічого,це ви тут стверджуєте що виїздить ’якісний ресурс’,на основі чого ви то стверджуєте? Ми втрачаємо такий ресурс кожен день,далеко не по причині виїзду.
Шаманю второпях
• 05 августа 2025
Ответ дляМолчунья
Ще нема результату?
Нема,всі чекають,через ті смайлики люди заплуталися,починають панікувати
Шаманю второпях
• 05 августа 2025
Доречі, вчора помітила що змінився обсяг в університеті ,коли подавали було 20, зараз 10.
Молчунья• 05 августа 2025
Ответ дляШаманю второпях
Може лише стільки за широким?
Шаманю второпях
• 05 августа 2025
Ответ дляМолчунья
Може лише стільки за широким?
Ну стоїть обсяг 10,бюджет макс5,контракт макс5
Було 20/5/15 на момент подання це 100%
Молчунья• 05 августа 2025
Ответ дляШаманю второпях
Було 20/5/15 на момент подання це 100%
Ну так за широким всі пройшли з 10 чи ні?
Шаманю второпях
• 05 августа 2025
Ответ дляМолчунья
Ну на симуляторі і половини не набралось,але ми ж не знаєм пороговий бал на спеціальність.Просто я тепер зрозуміла для чого ставити пріорітет на контракт,бо може просто не вистачити контрактних місць.
Просто факт що вчора було 2.6 чоловік на місце,в сьогодні 4.8
Молчунья• 05 августа 2025
Ответ дляШаманю второпях
На португальську жодного місця бюджетного, хоча були заявлені. Так буває. Моя старша вступала минулого року, то з першого пріоритету подзвонили і попередили, щоб другий ставили свідомо. Двв бюджетних і не факт, що ще один прийде з широкого конкурсу (у моєї було 200 б конкурсний). Але гарно, ше одна дитина 190+ подала
Шаманю второпях
• 05 августа 2025
Ответ дляМолчунья
А чому португальська?
Дуже шкода коли бал високий,а в бажаний заклад не потрапляєш.Але все одно це класно впевнено знати що хочеш,це важливіше самого навчання насправді
Молчунья• 05 августа 2025
Ответ дляШаманю второпях
А чому португальська?
Тобто. Яку обрплиг, окрім першого пріоритету. Але конкурс один на кілька мов
Шаманю второпях
• 05 августа 2025
Ответ дляМолчунья
А якщо дитина подає заявки на різні спеціальності,от по широкому конкурсу проходить,а по кількості місць в нз - ні,як тоді діє алгоритм?
Молчунья• 05 августа 2025
Ответ дляШаманю второпях
Там зміни. Додають місця якось
Елена 1919• 05 августа 2025
Ответ дляШаманю второпях
Ну слухайте ,дитина два роки провчилась,все одно ж вивезли,ще два і диплом,скільки дітей з-за кордону вчаться,вже дехто і дипломи отримав.
Не получил,племянник мой,будучи в Польше у нас ’получил’ высшее образование,а диплом только лично в руки.естественно,диплом здесь,а он там
Шаманю второпях
• 05 августа 2025
Ответ дляЕлена 1919
Батькі можуть забрати,або дружина,або той у кого є довіреність.