Пьяная вишня• 05 августа в 09:34
Самокатчики
Цікавить ваша думка про електро самокат. Донька на місяць була наказала і його не брала , бо летіла на швидкості впала і розбила ногу. Розмови і правила безпеки почуті тільки тут і зараз , потім всі правила ігноруються. Зараз просить віддати їй самокат, бо вона типу все зрозуміла, але це вже в сотий раз було обіцяно.
На самокаті дитина їздить на тренування, не на гульки. І хочеться віддати його, але ж чи зможе вона не порушувати правила,не відомо. Як у вас з цим?
Кили и Манджаро• 05 августа в 10:54
У мене подруга в траматології в стаціонарі працює, то каже що самокатчікі оснвні клієнти. Травми важкі, переламані ключі, голови і руки.
Лиса Патрикевна• 05 августа в 11:22
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Хто в Європі, скажіть, там є таке? Що ганяють, чи за це несуть відповідальність батьки????
до 14 років заборонено, має бути зареєстрованим, з номером і страховка на рік обовʼязкова, великі штрафи за недотримання пдр
TANYA 0 0 0 0• 05 августа в 11:32
Ответ дляЛиса Патрикевна
От якби в нас так зробили і батьки заплатили штраф, то більш обдумано до цього ставилися