Крошечка-хаврошечка• 10 апреля в 14:16
Психиатр в Киеве. Частный или гос.клинику?
Нужен психиатр, не для меня. Человек согласен пойти на консультацию. Если идти бесплатно, нужно направление от семейного врача? Лучше к частному? Ставят ли на учет сразу? Как это все проходит? Поскажите, пожалуйста, кто сталкивался с похожей проблемой
После шести ни-ни• 10 апреля в 14:18
Не треба ніяких направлень, в кожній клініці свій порядок запису через їхню реєстратуру.
Все конфіденційно, сімейник і знати не буде, якщо не важкий діагноз.
Що підозрюєте?
Крошечка-хаврошечка
• 10 апреля в 14:19
Ответ дляПосле шести ни-ни
Що підозрюєте?
Не знаю, постійно плаче, каже що не хоче жити і хоче закінчити життя
Біток чи ефір?• 10 апреля в 14:19
Не знаю ни про какие учеты, я только здесь такое читаю. Лечилась долго у частного, про гос не подскажу, у меня тревожное расстройство
Кофе в лобби• 10 апреля в 14:20
Можно взять направление семейного и сходить в гос. Если хочется в частную клинику, то можно и так. На учет сразу вряд ли поставят. Тем более, если мужчина от 18 до 60.
После шести ни-ни• 10 апреля в 14:20
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ну, депресія, скажімо. Не мають ставити на облік. На першій консультації підписують добровільну згоду, хай спитає у лікаря про облік до підписання згоди, якщо так обліку боїться.
После шести ни-ни• 10 апреля в 14:20
Ответ дляКофе в лобби
Не треба ніяких направлень від сімейного, що за маячня
Кофе в лобби• 10 апреля в 14:21
Ответ дляПосле шести ни-ни
Знаю, что так ходил человек. Если у вас в городе по-другому, то не хамите. Киев
После шести ни-ни• 10 апреля в 14:23
Ответ дляКофе в лобби
Ні, по всій Україні звернення до психіатра конфіденційне і без направлення. Це гарантоване законом.
Святатабожа• 10 апреля в 14:27
До психіатра направлення не потрібне. Просто подзвоніть і запишіться. Зараз ні на які ’учоти’ не ставлять. Немає такого.
Брюльтик• 11 апреля в 21:47
Як може бути конфеденційним візит до держ. психіатра, якщо як мінімум в хелс24 буде відмічено запис та прийом? НЕ знаю, чи буде ще й діагноз видно, як у решти лікарів, але мене поки зупиняє від візиту до державного психіатра те, що буде світитися в картці. Не те щоб це страшно було, бо думаю що в мене може бути ГТР або депресія, або і те і інше, чим сьогодні нікого не здивуєш, але все ще не можу поки наважитися.
Смурфетта• 15 апреля в 19:05
Ответ дляБрюльтик
Не світяться консультації психіатра в Хелс24, це чутливі дані, вони приховані
Брюльтик• 17 апреля в 12:56
Ответ дляСмурфетта
Да? Не знала, дякую.