Пез Году Неделя• 05 августа 2025

Можно ли носить майку прямо из секонд хенда без стирки?

Можно ли носить майку прямо из секонд хенда без стирки если сильно нравиться?
Результат:
вже голосів: 27
18 (66.67%) Нельзя и точка! .
9 (33.33%) Нравиться можно+
Щебетуха• 05 августа 2025
Разрешаю, вам можно
Губи до вух• 05 августа 2025
И заплывать за буйки тоже можно
Kot_v_meshke• 05 августа 2025
Да носите. Кто вам запретит. Это вопрос индивидуальной гигиены. Вам норм - носите.
Мамаша в бигудях• 05 августа 2025
Удалено администрацией...
#Пойду_кгадалке• 05 августа 2025
Ответ дляГуби до вух
И заплывать за буйки тоже можно
И дорогу на красный свет переходить тоже можно
Меня много• 05 августа 2025
Да, конечно..Вы можете делать асе, что захотите, если это не противоречит законодательству Украины. Да и это спорно.
годовасик• 05 августа 2025
Чесотки не боитесь? И оно ведь валялось в мусорном контейнере, на складах.
Анонимба• 05 августа 2025
Можно, но только надо выворачивать обязательно...
ТебеОноНадось• 05 августа 2025
Ответ длягодовасик
І що? А сидіння в транспорті ніхто і ніколи не протирає
Мамкиня доця• 05 августа 2025
Модно, если вы не брезгливы.
Бонусом будете отпугивать людей
Секретница• 05 августа 2025
Автор, я до війни нічого не купувала в секонд-хенді.
Але, коли купувала нові речі в магазині, то обов´язково прала нижню білизну.

Якщо подруга віддавала речі своєї дитини, то я також обов´язково прала.

А, коли почалася війна, і довелося виїхати в інше місто України, то взяли мало речей.
На гуманітарці видавали речі. Взяла доньці кофту і светр. Жили у чужих людей.Воду економили. На вулиці холодно було. Я відразу і віддала доньці кофту, щоб вона вдяглася.

Потім переїхали до іншого будинку. Інші умови. Купила доньці в секонді светр. Випрала його.

В 2022 році повернулися додому. За цей час донька раза три щось купила в секонді. Кожну річ, що купила донька, я прала по два рази.

Що хочу цим сказати. Не було можливостей прати - не прала. Є можливість - перу два рази.
І ні у кого не запитую, як мені прати.
Цветочница• 05 августа 2025
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ні, цього не можна. От ви дозволили, автор піде, а водія посадять.
автор Пез Году Неделя • 05 августа 2025
Стирать и точка одежду из секонд-хенда. иногда даже по 2 раза (примерить и поносить немного можно).
Новую одежду не стирать = верно.

В крайнем случае, можно не стирать если это крайний случай и уверены в том что стирать нельзя и негде стирать.
автор Пез Году Неделя • 05 августа 2025
Ответ дляСекретница

І ні у кого не запитую, як мені прати.
Так и есть!
Все описано правильно.
годовасик• 06 августа 2025
Ответ дляСекретница

І ні у кого не запитую, як мені прати.
У меня подруга так купила кофту в секонде и одела не стирая, заразилась чесоткой и свою семью заразила.
годовасик• 06 августа 2025
Ответ дляПез Году Неделя
Новую одежду не стирать = верно.

А новую почему не стирать? Она тоже валялаль на грязном полу и нужно смывать остатки ядовитых красок.
Секретница• 06 августа 2025
Ответ длягодовасик
Тому я і перу 2 рази окремо від інших речей.

Але то була така ситуація: на вулиці і в будинку холодно, речей нема, випрати можливості також нема. Виїхали на початку березня з Харкова, речей взяли мінімум, так як їхали в машині трьома сім´ями, сиділи на колінах (донька у мене), місця для речей не було. Гроші витрачати не хотілося, купували по мінімуму, так як з роботою неясно було, в треба за житло платити.
Повірте, в тій ситуації було не до прання.
Потім переїхали в інше місце. А в кінці 2022 року повернулися додому.