Тракторні війська• 05 августа в 16:00
ЗГТ: за і проти? Поділиться досвідом!
Зараз всюди чую пропаганду ЗГТ, насправді вона так допомагає жіночому організму в період менопаузи?
Чи призначають її так масово за кордоном?
Чумацький Шлях• 05 августа в 16:03
Ответ дляГигиенишвили
Я принимаю уже 5 лет, в Польше назначают
А что пьете?
ЛолитаНеРазлита• 05 августа в 16:12
Я приймаю фемостон. Без гормонів ненавиділа весь світ, зміна настрою, приливи, безсоння. Зараз я знову якісно живу.
Полонянка SexShop-а!• 05 августа в 17:17
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Теж на фемостон перейшла після естрожель. Без згт ніяк поки не справляюся. Але спочатку було обстеження, аналізи з показниками, при яких згт заборонено. Потім за кордоном видалили все по гінекології і лише тоді місцевий лікар призначив препарати.
Полонянка SexShop-а!• 05 августа в 17:18
Ответ дляКарамбулкул
Много противопоказаний, спросите у доктора, можно ли вам
Да. Самостоятельно нельзя ни в коем случае принимать. Только после обследования и по рекомендації толкового доктора.
Сиренькая• 05 августа в 17:32
З Фемостоном відчула себе людиною, а не постійно спітнілою роздратованою особою.
Якщо у вас припливи раз на годину, безсоння і непередавана лють на все - побіжите до лікаря по ЗГТ і питати нікого не будете.
Окрім зняття симптомів, ЗГТ протидіє вимиванню кальцію з кісток, тобто стримує остеопороз, ну і на зовнішній вигляд також впливає.
Але все тільки через лікаря.
Повелитель бітка• 05 августа в 17:59
Яка пропаганда, ніхто іі масово не призначає. Це призначається виключно за показаннями, якщо неможливо терпіти симптоми.
ЛолитаНеРазлита• 05 августа в 20:47
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ну так, аналіз обовʼязково. Я приймаю фомостон конті, мінімальна доза. Але яке це щастя, знову спокійно жити))