Черпак_для_фантазий• 05 августа 2025

Чому деяким людям подобається дивитися фільми з насильством?

Мені здається, що нормальна людина не буде навмисно вишукувати і дивитися фільми з жорстоким насильством. Як ви до цього ставитесь? Чи це є ознака притупленої чутливості або просто смаки різні?
Обнемашечка• 05 августа 2025
А некоторым- ужастики!👻
Вельми шановна• 05 августа 2025
Я только «Мученицы» и «Сербский фильм» с насильством и жесткостью смотрела.
Сербский фильм вообще не поняла…что, о чем…
Какой-то бред
автор Черпак_для_фантазий • 05 августа 2025
Ответ дляОбнемашечка
А некоторым- ужастики!👻
Це часто трішки інше
З царем в голові• 05 августа 2025
Вихід адреналіну
Фільми з насильством дозволяють пережити сильні емоції, не ризикуючи в реальному житті.
Вельми шановна• 05 августа 2025
Ответ дляОбнемашечка
А некоторым- ужастики!👻
Обожаю ужастики😍 все шо хош посмотрела
Кондуктор маршрутки• 05 августа 2025
жесткое порно люблю
Вельми шановна• 05 августа 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
жесткое порно люблю
Я люблю гей порно
волосатое стекло• 05 августа 2025
Тоже не смотрю такие фильмы. Тем более, когда сейчас вокруг столько ужаса
MacOS-ница• 05 августа 2025
Мы все разные, это норм, кто то любит пряники, а кто-то самогон. В конце умрут все ))))))
волосатое стекло• 05 августа 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
жесткое порно люблю
Интересно посмотреть на вас!!
Кондуктор маршрутки• 05 августа 2025
Ответ дляволосатое стекло
Интересно посмотреть на вас!!
думаете чем то отличаюсь от вас?
нет
как все
Seehund• 05 августа 2025
Чтобы нервишки без вреда для себя пощекотать.
Ответ дляКондуктор маршрутки
жесткое порно люблю
Це ж інше) Я дивлюсь сюжетне з одним і тим же порно актором останнім часом. Вірна!
Залізна пані• 05 августа 2025
Что для вас фильмы с начальством? Я к примеру люблю Крепкий орешек, там только и делают что всех убивают, но как-то его назвать фильмом с начальством язык не поднимается. Ну а всякие триллеры где прямо откровенно и реалистично режут, душат и т.п. не могу. Но меня скорее интересует вопрос что с психикой у тех кто это снимает.
Зайченя• 05 августа 2025
Проблема в тому, що нормальних людей не існує. У кожного є свої пунктики. Більшості це допомагає візуалізувати і відпустити внутрішню агресію.
Любительница• 05 августа 2025
Я люблю жахи , типу Поворот не туда, Папина доченька. Мені про демонів всяких не цікаво.
Ответ дляЗайченя
Можливо, так і є
Ms. Dolly• 05 августа 2025
Бо це закладено в природі людини. Але цивілізація це заборонила, тож ужастіки це безпечний спосіб добути адреналін. Більш сміливі стрибають з парашутом, ганяють 200 км/год, серфлять і т.д.