Молода і нерозважлива• 06 августа 2025
Доставляет ли Зара по Европе?
Как находясь в Германии, заказать с испанской Зары? На немецком сайте товара нет
Молода і нерозважлива
• 06 августа 2025
Ответ дляKittaa
Додайте в обране і ловіть
Я вже так більшу половину свого списку спіймала
Пальто було 150 євро, сьогодні зранку спіймала за 30
Тренч був 90 спіймала за 20
Так вопрос не в скидке, а в отсутствии вообще
Молода і нерозважлива
• 06 августа 2025
Ответ дляKittaa
Його може не бути саме в той час коли ви дивитесь, а на протязі дня можуть зʼявлятись розміри, тому і треба додати в обране і чекати, заходити на протязі дня і перевіряти
Спасибо! Попробую
Элька-Карамелька• 06 августа 2025
Ответ дляKittaa
Додайте в обране і ловіть
Тренч був 90 спіймала за 20
Так по повній вартості можна було замовити в Україні, і повернути якщо не підійде, не втративши ні копійки. А на сейлі коли знижки вже до -70 то така лотерея щось виловити. Заплати шип, доставку в Україну, а потім приїде як не ношене, то брудне, то з дефектом пошиву.
Ответ дляЭлька-Карамелька
Автор не в Україні, я теж, тут поки жодного разу не приходило щось брудне, а спіймати з шаленими знижками це удача 😊