- Нарешті настав ключовий момент для кінця війни. Переговори України й рф вступили у вирішальну стадію, — МЗС Китаю.
- путін та Віткофф балакають другу годину.
- Трамп має виступити з промовою сьогодні ввечері
Яка довжина фінішної лінії…
Love_Love_Love_• 06 августа в 13:04
таке враження що вони як блогери- хто щось епатажніше скаже , той і виграв
Elena_Kiev_Solomenskiy• 06 августа в 13:06
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Вчора падлюки щось затівали. Все готувалися, але ж зупинило їх щось від обстрілу.
Ответ дляalenka3108
Ви реально сподіваєтесь на якийсь результат?
Надія помирає останньою)
_ЯгодаМалина_• 06 августа в 13:08
Ответ дляantoninalav
Если в Киев не летело,то и не было ничего??? Од. Область бомбили так,что аж в Румынии было видно
alenka3108• 06 августа в 13:10
Ответ дляNikol1986
В любом случае война закончится, давайте не впадать в полное уныние, но сейчас вряд ли конечно
Та звісно, що закінчиться. Просто не сьогодні і не завтра. І цей піздьож ЗМІ вже підзадовбав.
Ananasprotivogaz• 06 августа в 13:10
Ответ дляMarinamariana
Хоть бы Москву начали бомбить 🙏🙏🙏
Давно пора
Калькулятор• 06 августа в 13:11
Ответ дляNikol1986
Где-то читала, может договориться ракеты шахеды пусткать, а вот боевые действия на фронте никто не остановит
Слова ’Русские’ и ’Договор’ в одном предложении - это оксюморон
alenka3108• 06 августа в 13:12
Ответ дляNikol1986
Нужно стараться меньше читать и реагировать, потому что каждый раз тебя обламывают и морально все хуже и хуже становится
Так. В мене вже імунітет до цих висєрів, але ж бісить іноді.
freedom_2015• 06 августа в 13:13
в квартирі дощ через відсутність даху ,а я думаю коли наступний обстріл ,одразу після лапші на вухах Трампу чи завтра
Обувь кожа• 06 августа в 13:14
Виткоф поехал к террористу, жмет ему ручки и улыбается, мразь что тот, что тот!