antoninalav• 06 августа в 13:04

Ну, що ж… фінішна пряма?

- Нарешті настав ключовий момент для кінця війни. Переговори України й рф вступили у вирішальну стадію, — МЗС Китаю.

- путін та Віткофф балакають другу годину.
- Трамп має виступити з промовою сьогодні ввечері
Яка довжина фінішної лінії…
Elena_Kiev_Solomenskiy• 06 августа в 13:04
еще 2 дня хотя бы подождите)
kuskus• 06 августа в 13:04
Не кажи гоп, поки не перескочиш
Love_Love_Love_• 06 августа в 13:04

таке враження що вони як блогери- хто щось епатажніше скаже , той і виграв
judit• 06 августа в 13:05
Я думала про вступну компанію
Elena_Kiev_Solomenskiy• 06 августа в 13:06
Ответ дляLove_Love_Love_

Удалено администрацией...
автор antoninalav • 06 августа в 13:06
Вчора падлюки щось затівали. Все готувалися, але ж зупинило їх щось від обстрілу.
alenka3108• 06 августа в 13:06
Ви реально сподіваєтесь на якийсь результат?
adekvatna• 06 августа в 13:07
Це сарказм? Хотіли б придавити хуйло, вже б давно придавили, а не їздили, ручкалися і обіймалися.
inesita32• 06 августа в 13:07
24 часа, 100 дней и т.д.
автор antoninalav • 06 августа в 13:07
Ответ дляalenka3108
Надія помирає останньою)
Honda-• 06 августа в 13:07
Они скорее торгуются за санкции, а не за Украину.
Nikol1986• 06 августа в 13:08
В любом случае война закончится, давайте не впадать в полное уныние, но сейчас вряд ли конечно
_ЯгодаМалина_• 06 августа в 13:08
Ответ дляantoninalav
Если в Киев не летело,то и не было ничего??? Од. Область бомбили так,что аж в Румынии было видно
Nikol1986• 06 августа в 13:09
Где-то читала, может договориться ракеты шахеды пусткать, а вот боевые действия на фронте никто не остановит
Dumky• 06 августа в 13:09
Ответ для_ЯгодаМалина_
Це так. Але готували масовий обстріл. Споряджали, все було напоготові.
Marinamariana• 06 августа в 13:09
Хоть бы Москву начали бомбить 🙏🙏🙏
alenka3108• 06 августа в 13:10
Ответ дляNikol1986
Та звісно, що закінчиться. Просто не сьогодні і не завтра. І цей піздьож ЗМІ вже підзадовбав.
Ananasprotivogaz• 06 августа в 13:10
Ответ дляMarinamariana
Хоть бы Москву начали бомбить 🙏🙏🙏
Давно пора
Nikol1986• 06 августа в 13:11
Ответ дляalenka3108
Нужно стараться меньше читать и реагировать, потому что каждый раз тебя обламывают и морально все хуже и хуже становится
Калькулятор• 06 августа в 13:11
Ответ дляNikol1986
Слова ’Русские’ и ’Договор’ в одном предложении - это оксюморон
Marinamariana• 06 августа в 13:11
Ответ дляAnanasprotivogaz
Давно пора
11 лет как пора
Nikol1986• 06 августа в 13:11
Ответ дляКалькулятор
Та отож…
alenka3108• 06 августа в 13:12
Ответ дляNikol1986
Так. В мене вже імунітет до цих висєрів, але ж бісить іноді.
freedom_2015• 06 августа в 13:13
в квартирі дощ через відсутність даху ,а я думаю коли наступний обстріл ,одразу після лапші на вухах Трампу чи завтра
AnnaOst• 06 августа в 13:13
Думаю ні, він буде до останнього хотіти 4 області
Одуванчик number one• 06 августа в 13:14
Глухий кут, компромісом і не пахне.
Обувь кожа• 06 августа в 13:14
Виткоф поехал к террористу, жмет ему ручки и улыбается, мразь что тот, что тот!
космея• 06 августа в 13:15
Ответ дляkuskus
Не кажи гоп, поки не перескочиш
Путін не відмовився від Донецької, Запорізької і Херсонської областей. Україна їх теж добровільно не віддасть.
Це тупик, а не фінішна пряма.
космея• 06 августа в 13:18
Ответ дляAnnaOst
Звісно буде хотіти
kuskus• 06 августа в 13:19
Ответ дляHonda-
Так і є, хуйло й не думає зупинятись, нащо йому це? Він потихеньку захоплює нові території і воювати так може ще років з десять.