antoninalav• 06 августа 2025

Ну, що ж… фінішна пряма?

- Нарешті настав ключовий момент для кінця війни. Переговори України й рф вступили у вирішальну стадію, — МЗС Китаю.

- путін та Віткофф балакають другу годину.
- Трамп має виступити з промовою сьогодні ввечері
Яка довжина фінішної лінії…
Bransoletka• 06 августа 2025
Невже ми доживемо до цієї миті. А Верещук вчора сказала, щоб ми перестали мріяти про швидке закінчення війни і вона ( війна) надовго
космея• 06 августа 2025
Ответ дляlammama
Дай Боже!
Ви така наівна...
космея• 06 августа 2025
Ответ дляMarinamariana
Хочет то он хочет но кто же ему даст
А він не може відмовитися, розумієте?
Будуть лізти і далі.
Marinamariana• 06 августа 2025
Ответ дляkuskus
Удалено администрацией...
Marinamariana• 06 августа 2025
Ответ длякосмея
А він не може відмовитися, розумієте?
Будуть лізти і далі.
Будет лезть дальше пока не получит нокаут хороший . А это легко сделать при желании США . Да хоть бы ту Москву уже бомбить начали , все бы быстро закончилось . Все к этому идет . Это как маховик истории , который уже не остановить
космея• 06 августа 2025
Ответ дляVesy
Так все равно заберут. Но сколько людей пострадает
Через Дніпро не так легко перелізти їм.
космея• 06 августа 2025
Ответ дляBransoletka
Колись доживемо, але не зараз.
Ol-a• 06 августа 2025
Явно о судьбе украинцев переживают с такими довольными лицами, ага
Teonaa• 06 августа 2025
Ответ дляalenka3108
Та звісно, що закінчиться. Просто не сьогодні і не завтра. І цей піздьож ЗМІ вже підзадовбав.
А мене задовбує що москву ще не бомбили, а вже «кінець». У них і початку не покладено ще, вони і порозу не понюхали
До• 06 августа 2025
Ответ дляDumky
Це так. Але готували масовий обстріл. Споряджали, все було напоготові.
Звідки ви все знаєте?
Графиня Шезвездицкая• 06 августа 2025
Искренне завидую людям, которые еще сохранили оптимизм.
космея• 06 августа 2025
Ответ дляMarinamariana
Нова реінкарнація маньки?
Star39• 06 августа 2025
Американская администрация направила Уиткоффа в Москву, чтобы уложиться в навязанный самой себе срок по урегулированию в Украине, пишет Bloomberg.
Marinamariana• 06 августа 2025
Ответ длякосмея
Нова реінкарнація маньки?
Нет . Вы сами не видите что армия РФ - 💩 ? И при достаточной поддержке Украине а не капельной западных партнеров и чтобы сняли все ограничения и дали дальнобойные ракеты . Все бы у них давно уже посыпались ?
Antoninaya1• 06 августа 2025
Ответ дляHelterSkelter29
Большие города типа Харькова или Киева не заберут
А маленькі не шкода, правильно? З 22 року тільки в Донецькій області забрали більше 400 населенних пунктів: від майже півмільйонного Маріупілю до невеличких пгт типу Часів-Яру та селищ на 3 хати. Ви уявляєте, які це масштаби в межах всіх охоплених війною областей?
Star39• 06 августа 2025
Трамп же вчера сказал, что посмотрит на результаты встречи, необязательно будет вводить санкции. Они уже наверное придумали, под каким соусом от санкций отпетлять и вообще этот ультиматум про 8 августа снять.
Antoninaya1• 06 августа 2025
Ответ длякосмея
Нова реінкарнація маньки?
Не нова. З постояшек типу лілу, микиткиної мами і т.д. Взагалі ’манька’-це спільний акк робочої ботогрупи, з нього пишуть майже всі місцеві працівниці, коли закінчуються аргументи.
Marinamariana• 06 августа 2025
Антонина , аргументы заканчиваются у вас , когда вы называете сторонников Украины ботофермой . Россия сдохнет . Аминь
sky-labs• 06 августа 2025
Ответ дляLove_Love_Love_

таке враження що вони як блогери- хто щось епатажніше скаже , той і виграв
Именно так, политика уже давненько переместилась в соцсети, где стала зависимой от ’лайков/репостов/комментариев’
Olga_72• 06 августа 2025
Ответ дляalenka3108
Ви реально сподіваєтесь на якийсь результат?
Пишуть що буде як мінімум заборона повітряних обстрілів за межами лінії активних бойових дій. Не буде ракетних обстрілів.
sky-labs• 06 августа 2025
Ответ дляadekvatna
Це сарказм? Хотіли б придавити хуйло, вже б давно придавили, а не їздили, ручкалися і обіймалися.
Они хотят придавить Зеленского, что в целом не удивительно и оправдано
Манула• 06 августа 2025
Ответ дляMarinamariana
Одне діло висловлювати підтримку, інше надавати реальну, як то робить іран, китай, кндр ддя рфії ...
Захід більше 3-років надавав підтримку, щоби війна лише продовжувалась на території України, а не для того, щоби ворог потерпів поразку ...
А зараз навіть не соромляться говорити, що головне не допустити рфію на територію ЄС до 29-30 року, поки вони самі озброюються ...
Манула• 06 августа 2025
Ответ дляStar39
Впевнена, що не буде ніяких розгромних санкцій
HelterSkelter29• 06 августа 2025
Ответ дляAntoninaya1
Не знала про аж 400 пгт , слышала что штук 20 только взяли.
Yuliya-23• 06 августа 2025
Ответ дляHelterSkelter29
Потому что если отдать им эти области,они потом могут снова напасть и требовать пол Украины.
та це і так зрозуміло, шо як тільки потраплять на правобережжя, то підуть далі
Графиня Шезвездицкая• 06 августа 2025
Ответ дляМанула
Удалено администрацией...
sky-labs• 06 августа 2025
Ответ дляHelterSkelter29
Зато бомбят и шахедами закидывают
сахарный комок• 06 августа 2025
Ответ дляlammama
Дай Боже!
Та ви ж тільки зранку писали, що нічого не закінчиться
А тепер дай Боже?
Вам там все так само дев´ятки сняться?
сахарный комок• 06 августа 2025
Ответ дляisida_86
Теж, скільки думаю за це - не бачу жодного варіанту вирішення ...((
По лінії фронту і відійти за сіру зону
Інакше з часом Україні вже гірше буде
HelterSkelter29• 06 августа 2025
Ответ дляsky-labs
Я за Зе и жить под рашей не желаю