- Нарешті настав ключовий момент для кінця війни. Переговори України й рф вступили у вирішальну стадію, — МЗС Китаю.
- путін та Віткофф балакають другу годину.
- Трамп має виступити з промовою сьогодні ввечері
Яка довжина фінішної лінії…
Bransoletka• 06 августа в 13:47
Невже ми доживемо до цієї миті. А Верещук вчора сказала, щоб ми перестали мріяти про швидке закінчення війни і вона ( війна) надовго
Marinamariana• 06 августа в 13:52
Ответ дляkuskus
Удалено администрацией...
Marinamariana• 06 августа в 13:54
Ответ длякосмея
А він не може відмовитися, розумієте?
Будуть лізти і далі.
Будет лезть дальше пока не получит нокаут хороший . А это легко сделать при желании США . Да хоть бы ту Москву уже бомбить начали , все бы быстро закончилось . Все к этому идет . Это как маховик истории , который уже не остановить
Графиня Шезвездицкая• 06 августа в 13:57
Искренне завидую людям, которые еще сохранили оптимизм.
Ответ дляMarinamariana
Нова реінкарнація маньки?
Marinamariana• 06 августа в 14:05
Ответ длякосмея
Нова реінкарнація маньки?
Нет . Вы сами не видите что армия РФ - 💩 ? И при достаточной поддержке Украине а не капельной западных партнеров и чтобы сняли все ограничения и дали дальнобойные ракеты . Все бы у них давно уже посыпались ?
Antoninaya1• 06 августа в 14:06
Ответ дляHelterSkelter29
Большие города типа Харькова или Киева не заберут
А маленькі не шкода, правильно? З 22 року тільки в Донецькій області забрали більше 400 населенних пунктів: від майже півмільйонного Маріупілю до невеличких пгт типу Часів-Яру та селищ на 3 хати. Ви уявляєте, які це масштаби в межах всіх охоплених війною областей?
Antoninaya1• 06 августа в 14:09
Ответ длякосмея
Нова реінкарнація маньки?
Не нова. З постояшек типу лілу, микиткиної мами і т.д. Взагалі ’манька’-це спільний акк робочої ботогрупи, з нього пишуть майже всі місцеві працівниці, коли закінчуються аргументи.
Marinamariana• 06 августа в 14:11
Антонина , аргументы заканчиваются у вас , когда вы называете сторонников Украины ботофермой . Россия сдохнет . Аминь
Ответ дляMarinamariana
Одне діло висловлювати підтримку, інше надавати реальну, як то робить іран, китай, кндр ддя рфії ...
Захід більше 3-років надавав підтримку, щоби війна лише продовжувалась на території України, а не для того, щоби ворог потерпів поразку ...
А зараз навіть не соромляться говорити, що головне не допустити рфію на територію ЄС до 29-30 року, поки вони самі озброюються ...
Ответ дляStar39
Трамп же вчера сказал, что посмотрит на результаты встречи, необязательно будет вводить санкции. Они уже наверное придумали, под каким соусом от санкций отпетлять и вообще этот ультиматум про 8 августа снять.
Впевнена, що не буде ніяких розгромних санкцій
HelterSkelter29• 06 августа в 14:19
Ответ дляAntoninaya1
Не знала про аж 400 пгт , слышала что штук 20 только взяли.
Графиня Шезвездицкая• 06 августа в 14:20
Ответ дляМанула
Удалено администрацией...
сахарный комок• 06 августа в 14:20
Ответ дляlammama
Та ви ж тільки зранку писали, що нічого не закінчиться
А тепер дай Боже?
Вам там все так само дев´ятки сняться?
А тепер дай Боже?
Вам там все так само дев´ятки сняться?
сахарный комок• 06 августа в 14:21
Ответ дляisida_86
Теж, скільки думаю за це - не бачу жодного варіанту вирішення ...((
По лінії фронту і відійти за сіру зону
Інакше з часом Україні вже гірше буде
HelterSkelter29• 06 августа в 14:21
Ответ дляsky-labs
Они хотят придавить Зеленского, что в целом не удивительно и оправдано
Я за Зе и жить под рашей не желаю