- Нарешті настав ключовий момент для кінця війни. Переговори України й рф вступили у вирішальну стадію, — МЗС Китаю.
- путін та Віткофф балакають другу годину.
- Трамп має виступити з промовою сьогодні ввечері
Яка довжина фінішної лінії…
bespe4na_mavpa• 06 августа в 13:20
Ответ дляfreedom_2015
в квартирі дощ через відсутність даху ,а я думаю коли наступний обстріл ,одразу після лапші на вухах Трампу чи завтра
У вас прилёт был?
freedom_2015• 06 августа в 13:21
коли вже американці зрозуміють ,що з рашистами домовитись неможливо і жодна демократія з ними не допоможе ,бо це зомбі вколоті супутником
Antoninaya1• 06 августа в 13:22
Ответ дляadekvatna
Це сарказм? Хотіли б придавити хуйло, вже б давно придавили, а не їздили, ручкалися і обіймалися.
Та з чого Ви взагалі вирішили, що будуть давити Пу?
Marinamariana• 06 августа в 13:24
Ответ дляAnnaOst
Думаю ні, він буде до останнього хотіти 4 області
Хочет то он хочет но кто же ему даст
Marinamariana• 06 августа в 13:25
Ответ дляkuskus
Так і є, хуйло й не думає зупинятись, нащо йому це? Він потихеньку захоплює нові території і воювати так може ще років з десять.
Потихоньку . .. он сейчас контролирует гораздо меньше территории чем вначале полномасштабной
HelterSkelter29• 06 августа в 13:28
Ответ длякосмея
Путін не відмовився від Донецької, Запорізької і Херсонської областей. Україна їх теж добровільно не віддасть.
Це тупик, а не фінішна пряма.
Потому что если отдать им эти области,они потом могут снова напасть и требовать пол Украины.
Мария-f5fa• 06 августа в 13:29
Ответ дляHelterSkelter29
Они и сами заберуть,только какой ценой
HelterSkelter29• 06 августа в 13:31
Ответ дляМария-f5fa
Они и сами заберуть,только какой ценой
Большие города типа Харькова или Киева не заберут
HelterSkelter29• 06 августа в 13:42
Ответ длячаревна
С чего вдруг их отдавать?
Отдать их нельзя, а если не отдавать,то так же война может продолжаться очень долго ((
Marinamariana• 06 августа в 13:44
Vesy, хотели бы забрать уже забрали . Но за 3 года полномасштабной эти военные импотенты даже луганскую и Донецкую область не могут забрать . Воевать мы будем пока не перебоем кацапскую падаль на нашей земле . Так и передай своим кураторам )))) Типа такая сочувственная « зато сколько людей погибнет» фу🤮🤮🤮
Ответ дляMarinamariana
Удалено администрацией...