БлинчикБезСметанки• Изменено 06 августа 2025

Не можу продати земельну ділянку, курортне місце на заході України

І ціна адекватна, і претенденти були, і все ніяк, не розумію в чому справа і що ще спробувати? та й ціну суттєво знижували вже ....
Ms. Любмая жена• 06 августа 2025
Попробовать снизить цену
Электричка• 06 августа 2025
Адекватность цены/ назначение земли
автор БлинчикБезСметанки • 06 августа 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
Попробовать снизить цену
та пробували, майже втричі менша ніж схожі пропозиції в тому місці, правда трохи на схилі вона
Ответ дляЭлектричка
Адекватность цены/ назначение земли
700/сот/осг
З вишневого садка• 06 августа 2025
Низкая цена может и отпугивать
Мerida• 06 августа 2025
Если не цена, то есть какой-то существенный косяк, который отпугивает покупателей
Электричка• 06 августа 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
700/сот/осг
Мы сами покупали землю осг в курортной зоне, цена была реалистичной, с учётом сложности смены целевого назначения, а у Вас ещё и рельеф имеет нюансы, если это в горах, то нужно укреплять склон при строительстве (это очень удорожает строительство).
Найдите толкового местного риелтора, он Вам сложит реальную цену.
Баба_Воля• 06 августа 2025
Я два года продавала, дачу, в этом году наконец по той цене которую хотела.
Главное реклама платная на оликс
Продала без брокера
Ответ дляЭлектричка
Підкажіть, будь ласка, по якій ціні Ви купували за таких умов? може й справді ще ціну опустити...., хоча думаю не в ціні проблема.....але справа в тому, що ніхто з потенційних покупців не вказав причину відмови, я б тоді хоч орієнтувалась чому так....
Ответ дляБаба_Воля
Главное реклама платная на оликс
Продала без брокера
та й рекламу купувала, але щось безуспішно
Электричка• 06 августа 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Мы покупали в Миргороде, участок вплотную прилегающий к курорту по 3000$ сотка.
Электричка• 06 августа 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ищите местного риелтора, он Вам сразу объяснит
Чемна панночка• 06 августа 2025
Соняхи на заставку
Петриківна• 06 августа 2025
У мене у знайомих в забитому селі хочуть непомірну ціну за коробку (залиті тільки стіни). Там одна асфальтована дорога на все село і ще тому що це міжнародна трасса. Може хто і купить. Але за таку ціну можна дуже приличну квартиру купити в новострої у Києві, і не однокімнатну.
Весела пiсенька• 06 августа 2025
Ответ дляБаба_Воля
Главное реклама платная на оликс
Продала без брокера
Багато було переглядів? Бо в нас теж є дача, вже за рік переглядів 40 і все ніяк(
автор БлинчикБезСметанки • 07 августа 2025
Ответ дляВесела пiсенька
в мене за рік 2500 переглядів і 18 реальних покупців, які прийшли, подивитись і пішли, на жаль жоден не озвучив причину, я б тоді знала, що робити
Весела пiсенька• 07 августа 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Я в шоці, в нас теж без причини, немає такого от Ви дорого хочете, або в будинку щось не те. 2 хотіли купити одночасно, але одні поки продають свою нерухомість, один хотів на 10 т уе дешевше, ми не погодились.
Весела пiсенька• 07 августа 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ви маєте на увазі 2500 переглядів обʼяви, чи Ви його стільки раз показували?🙄
Ответ дляВесела пiсенька
2500 переглядів обяви, а ціну я вже двічі знижувала, просити ще менше, це вже навіть смішно і неварто
Весела пiсенька• 07 августа 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ясно у нас 9500 переглядів за рік, 40 реальних зустрічей, 2 майже готові купити, якийсь треш.
Ответ дляВесела пiсенька
Ви з рієлтором чи самі? просто думаю, що рієлтор нічим не допоможе
Ответ дляВесела пiсенька
ну у вас не мало я Вам скажу. Ми колись продавали ділянку, то виставили оголошення, пройшло 3 дні, було 10 переглядів, 1 людина зателефонувала і одразу купила, звісно ми трошки уступили. Я й подумати не могла, що ця тепер так довго продаватиметься
Весела пiсенька• 07 августа 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ріелтор, спочатку була сама, от з ріелтором пішли перегляди, в нас ще дача знаходиться 30 км від міста, треба їхати, показувати, мені не зручно, бо перегляди і серед тижня, ріелтор більш мобільна. Ви самі розумієте є бажаючі, треба показати, тягнути до вихідних, не виходить.
Весела пiсенька• 07 августа 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Те саме, ми до війни продавали не одну квартиру в Києві, якось все було легко, і точно такої кількості переглядів не було, останню квартиру продали в травні 22 року, війна почалась, вона стояла на продажі з 21 року, був аж 1 перегляд за майже рік, а тут ріелтор дзвонить і каже є покупець якому сподобалась квартира по фото, хоче купити, я не повірила. Але людина таки купила. А тут стільки переглядів, всі вау який ремонт, яка територія, і все пропадають. Ціна сама менша по нашому регіону, бажаючих дзвонить багато, але всі пропадають. Я сама в шоці, я готова трошки уступити, але звісно 10 т уе(