Akulka555• 06 августа в 14:31

Школа онлайн

У кого діти у сінкглобал навчаються? Як там із навчанням та уроками? Чула різні відгуки про цю школу - як позитивні, так і негативні. Вже треба вирішувати - 1 вересня незабаром, продовжувати офлайн навчання чи онлайн.
П´яна вишня• 06 августа в 14:54
Я хотела отдать ребёнка в их офлайн. Для меня было дорого, но думала ладно. Но они захотели оплату за год)) поэтому выбрала онлайн школу скул ту гоу. Вот её рекомендую
автор Akulka555 • 06 августа в 15:06
Ответ дляП´яна вишня
не знала що там треба за рік платити, а якщо не сподобається, що гроші пропадуть?
П´яна вишня• 06 августа в 15:08
Ответ дляAkulka555
Вот узнайте. Я уточняла в 22г, то мне сказали оплата за год. Там несколько тыс дол надо было. Можно было разбить по частям, но все равно до октября что ли. Мы вообще не знали, останемся мы в Киеве или нет, а тут на год вперёд плати
автор Akulka555 • 06 августа в 16:23
так відмітила, що треба дізнатися за оплату. Ок, а що там з уроками? Донька не дуже англійську розуміє, там можуть навчити щоб розмовляла? У кого ще є досвід навчання в сінкглобал?
Белая и пушистая• 07 августа в 10:36
Да не берут там оплату за год, я каждый месяц платила за обучение ребенка. Другое дело, что там нет рисования или еще чего для развития творчества. У меня сын не слишком точные науки любит, поэтому и искала онлайн школу и нам именно синкглобал не подошла. Перешли в Альтернативу так там даже математика у него лучше стала, все время 10 или 11 баллов ставят. В синкглобал больше 6-7 не получал.
Raminna• 07 августа в 13:31
Так в альтернатіві той не особо приділяють увагу знанням. Ви впевненні, що ваш син знає математику на ті бали що йому там ставили?
Raminna• 07 августа в 13:33
Ответ дляП´яна вишня
то був 22 рік, а зараз ви де навчаєтесь?
vixola• 07 августа в 19:30
Ответ дляП´яна вишня
офлайн? Think Global онлайн школа у меня там ребенок учится
П´яна вишня• 07 августа в 20:09
Ответ дляvixola
Есть и оф
https://www.instagram.com/thinkglobalpb?igsh=eWs3M...
Вот посмотрела, сейчас есть и помесячно оплата
П´яна вишня• 07 августа в 20:10
Ответ дляRaminna
School to go
автор Akulka555 • 08 августа в 09:35
навіть подзвонила в сінкглобал дійсно там оплату не за рік зразу беруть. Може раніше так було. Спитала зразу і за навчання, сказали за державною програмою і мене це влаштовує.
vixola• 10 августа в 14:42
Ответ дляAkulka555
так, там освіта за державною програмою, ми теж довго думали віддавати дитина на навчання онлайн чи ні. Все ж коли офлайн то є спілкування в колективі, а вдома - сидить і сидить. Але помилялись, можна вчитися онлайн і спілкуватися з друзями. Так, що думайте - сінк глобал школа гарна.
vixola• 15 августа в 17:51
Може вам ще цікаво буде рейтинг онлайн школ подивитись https://www.education.ua/news/2025/08/15/onlain-sh... якщо ще не вибрали куди йти навчатись
Татьяна Семакина• 23 августа в 00:32
Ми цього року перейшли на Plume School і дуже задоволені. Тут заняття реально цікаві та ефективні: викладачі допомагають з математикою, українською та іншими предметами, підлаштовуються під темп дитини. Графік гнучкий, можна планувати час так, щоб не витрачати години на дорогу чи зайве навантаження.
Заняття коштують 300 грн/год, писати або дзвонити можна будь-коли: +380 (63) 078 85 14.
Дитині подобається навчатися, а я спокійна, що знання не падають 🙂.