Карусель-весель• 06 августа в 16:01

Ужгород. Де повечеряти біля вокзалу після 20:00?

Буде пересадка і пару годин часу. Поїзд о 23.30. Треба десь повечеряти, дитину погодувати. Порадьте, будь ласка, де можна?
ПоЗиТиВнАя• 06 августа в 16:03
Посмотрите на гугл мапс, там есть вкладка заведения поблизости
Телячі ніжноСті• 06 августа в 16:05
Там просто поруч є атб великий цілодобовий.
Кафешки навколо так собі, але якщо проспектом пройти - знайдете.
УраганнаЯ• 06 августа в 16:05
Весь Ужгород можно пешком пройти за час. Там кафешек много, прогуляетесь.
Все знаю від і до• 06 августа в 16:06
Макдональдс, вроде, уже есть в Ужгороде.
Почекуха• 06 августа в 16:09
Палітра смаків, недорого і смачно. По типу Пузатої хати, але менше вибір страв.
Винник• 06 августа в 17:10
Є бістро палітра смаків. Але вони до 20 год. Тавагамі до 22. По тій вулиці, проспект свободи є багато інших недорогих закладів, булки, випічка... трошки далі макдональдс до 23. Дольче до 23, там млинці, вівсянка..