интайм_не_предлагать• 07 августа в 08:44
Львів. Дівчата, хто місцевий зайдіть, будь ласка.
Знаходимося у Львові. Треба купити взуття та одяг. Порадьте, будь ласка, на який краще ринок піти. У ТЦ та магазинах, що неподалік центру нічого підходящого не знайшли.
Вам телефонограмма• 07 августа в 08:48
я думала у Львові є сінсей, резерв, інтертоп. треба тільки на гугл знайти адреси.
який, в звізду, риночок
интайм_не_предлагать
• 07 августа в 08:53
Ответ дляУгги_в_горошек
Форум залежно що шукаєте
Були у Форумі, але там гарний вибір кросівок. Потрібно шкіряне взуття.
Угги_в_горошек• 07 августа в 08:57
Ответ дляинтайм_не_предлагать
В центрі є магазини на яку сумму?і скажу де дивитись
интайм_не_предлагать
• 07 августа в 08:59
Ответ дляВам телефонограмма
який, в звізду, риночок
Сінсей, резерв у Львові є. Але взуття у цих магазинах не купую.
интайм_не_предлагать
• 07 августа в 09:01
Ответ дляPeppermint Winter
ТЦ Форум
Краківський ринок
Дякую. Скажіть, будь ласка, краще йти на Краківський чи Галицький ринок . Можливо ще магазин шкіряного взуття поруч із Площею Ринок порадите? Дякую.
Вам телефонограмма• 07 августа в 09:01
Ответ дляинтайм_не_предлагать
я також у них не купую взуття.
інтертоп.
хоча в резерв я не купую через обмежений асортимент саме в магазині в моєму місті. на сайті замовила у них кросівки шкіряні і виявились дуже прям класні - легенькі, зручні, п´ятки не болять (у мене шпори і крім скечерсів важко щось знайти більш-менш).
інтертоп.
интайм_не_предлагать
• 07 августа в 09:02
Ответ дляП´яна вишня
В ТЦ не нашли, а на рынке найдете? Ну вы даёте!
Нік у вас класний. Мабуть ну його те взуття, треба йти у п´яну вишню.
Угги в горошек• 07 августа в 09:03
Не львівянка, але жила кілька місяців, мене ТРЦ Вікторія гарденс влаштував, більшість звичних для мене магазинів там було.
Дівчина заглядєніє• 07 августа в 09:05
Я хоч і не львів´янка, а киянка, але пораджу вам магазин у Львові взуття, де я замовляю для усієї родини. Кеди.балетки,кросівки.все супер якісне і м´якеньке.я маю широку ногу, то спасіння. Львів, Грінченка 6Б.
Якщо інста cat.vovk. -гляньте що є. я просто капець яка задоволена.
Peppermint Winter• 07 августа в 09:06
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Нема за що) Я була тільки на Краківському, за Галицький нічого не можу сказати.
Peppermint Winter• 07 августа в 09:08
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Шкіряне взуття хіба тільки в інтернеті замовляти. На ансвер
Угги_в_горошек• 07 августа в 09:09
Ответ дляП´яна вишня
Реально я в шоці що автору радять шкіряне взуття на ринку купувати
Дівчина заглядєніє• 07 августа в 09:09
Зараз я в Трускавці, але деякі пари взяла з собою. Купувала в 2023 р .це босоніжки настільки зручні...
Прикуси Язика• 07 августа в 09:09
Ответ дляП´яна вишня
Як не дивно, але не кросівки в тц зараз не просто знайти, особливо чоловіку.
Прикуси Язика• 07 августа в 09:10
Ответ дляУгги в горошек
І манти там смачні...
Блондинка в Законе• 07 августа в 09:10
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Естро є в ТЦ
П´яна вишня• 07 августа в 09:10
Ответ дляДівчина заглядєніє
О, теперь ясно для чего тема буда сотворена
Прикуси Язика• 07 августа в 09:12
Ответ дляБлондинка в Законе
Естро є в ТЦ
Я собі в естро нічого не вибрала, переміряла все на свій розмір..
Прикуси Язика• 07 августа в 09:12
Ответ дляП´яна вишня
Серйозно?
Moon shine• 07 августа в 09:12
Ответ дляП´яна вишня
Я навіть не побоюся відкритися. Я киянка. І я дійсно замовляю у львові взуття. Бо в нас в Києві з цінами треш і таке м´яке на широку ногу важко знайти
Блондинка в Законе• 07 августа в 09:13
Ответ дляПрикуси Язика
Не знаю як там можна нічого не вибрати. Різні стилі, різне взуття
Блондинка в Законе• 07 августа в 09:14
Ответ дляП´яна вишня
Для чого?
Прикуси Язика• 07 августа в 09:14
Ответ дляБлондинка в Законе
Не знаю, тільки пятка не попадає на місце...