интайм_не_предлагать• 07 августа в 08:44

Львів. Дівчата, хто місцевий зайдіть, будь ласка.

Знаходимося у Львові. Треба купити взуття та одяг. Порадьте, будь ласка, на який краще ринок піти. У ТЦ та магазинах, що неподалік центру нічого підходящого не знайшли.
Блондинка в Законе• 07 августа в 09:14
Ответ дляПрикуси Язика
Не знаю, тільки пятка не попадає на місце...
Ясно
Блондинка в Законе• 07 августа в 09:15
Ответ дляMoon shine
Бо зрадонька увижається.
Тут хворих багато))
Moon shine• 07 августа в 09:16
Босоніжки тм Alex. Якщо ви в когось іншого знайдете це взуття.то супер. В мене ще їхні білі кеди і кросівки чорні.
Прикуси Язика• 07 августа в 09:17
Ответ дляMoon shine
Бо зрадонька увижається.
Скоро тут не буде змоги порадитись. Як в першому пості сенсей і резервед, по суті сміття- то не реклама і не зрада. Як щось локальне то фсьо- зрада#реклама# троль. Якщо щось шукаю, сюди перестала заходить, а раніше часто допомогали.
Moon shine• 07 августа в 09:18
Ответ дляПрикуси Язика
Бо отакі вилізуть і ляпають. Їх треба гнати сцяним віником
Угги в горошек• 07 августа в 09:22
Ответ дляПрикуси Язика
І манти там смачні...
О, приємний бонус!
Клин_Кляйн• 07 августа в 09:26
Ответ дляУгги_в_горошек
Реально я в шоці що автору радять шкіряне взуття на ринку купувати
Другое дело синсей!
А если зара то вообще отпад
Moon shine• 07 августа в 09:26
Ось ще що я брала і дуже задоволена - перші дочці .другі собі на роботу. Треті білі кеди.вони настільки повнорозмірні і м´які , що туди стала моя устілка ортопедична. Так що поїдьте, не пожалкуєте. Які вже вередливі моя мама і мала -і всі собі знайшли
автор интайм_не_предлагать • 07 августа в 09:34
Ответ дляУгги_в_горошек
В центрі є магазини на яку сумму?і скажу де дивитись
Потрібні шкіряні кеди та туфлі. Головне щоб зручні були. Порадьте.
Галябалована• 07 августа в 09:39
Ответ дляУгги_в_горошек
Форум залежно що шукаєте
Ага)
Галябалована• 07 августа в 09:41
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Дякую. Скажіть, будь ласка, краще йти на Краківський чи Галицький ринок . Можливо ще магазин шкіряного взуття поруч із Площею Ринок порадите? Дякую.
Краківський, завжди був приорі.
Давно не була. Що там зараз , не знаю.
Галябалована• 07 августа в 09:42
Ответ дляП´яна вишня
В ТЦ не нашли, а на рынке найдете? Ну вы даёте!
А що ТЦ? Космічні ціни?
Галябалована• 07 августа в 09:43
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Нік у вас класний. Мабуть ну його те взуття, треба йти у п´яну вишню.
Тоді, вже нічого потрібно не буде. Нафіг той одяг....
Галябалована• 07 августа в 09:44
Ответ дляУгги в горошек
Не львівянка, але жила кілька місяців, мене ТРЦ Вікторія гарденс влаштував, більшість звичних для мене магазинів там було.
Питання цін і якості (підробок багато)...
Галябалована• 07 августа в 09:46
Ответ дляДівчина заглядєніє
Я хоч і не львів´янка, а киянка, але пораджу вам магазин у Львові взуття, де я замовляю для усієї родини. Кеди.балетки,кросівки.все супер якісне і м´якеньке.я маю широку ногу, то спасіння. Львів, Грінченка 6Б.
Якщо інста cat.vovk. -гляньте що є. я просто капець яка задоволена.
Ось там, якраз, цигани шиють...
І щє травка, для прикрас...
автор интайм_не_предлагать • 07 августа в 09:46
Ответ дляMoon shine
Дякую Вам, що відгукнулися. Побачила у них те, що саме потрібно.
Дівчина заглядєніє• 07 августа в 09:51
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Отак і мені колись тут дівчина порадила.я спочатку скептично поставилася. А потім 1 раз замовила і все. Тепер тільки в неї. А ще там в деяких моделях можна вибирати підошву і шкіру - колір, гладенька чи замша...я таке не практикувала. Але дівчата ,яким я радила, робили.то гарно
Галябалована• 07 августа в 09:51
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Інет
Треба пошарити, і знайдете.
Не забувайте про спілкування з продавцем.
Moon shine• 07 августа в 09:53
Ответ дляГалябалована
Ось там, якраз, цигани шиють...
І щє травка, для прикрас...
Дивно. Чому ж босоніжкам моїм 2 літа.і знаку немає .що ношені.зручні.м´які. Респект циганам. Треба зателефонувати генералтному тм Alex ,бо саме це одна зтм що там продається, і сказати що його взуття шиють цигани. Господи, які ж люди недалекі
Галябалована• 07 августа в 09:55
Ответ дляMoon shine
Та нічого такого)
Простий фальсифікат, і все...
Накладні мюслі• 07 августа в 10:03
Кінг Крос - там Half price є
Скриня біля вокзалу - стоковий магазин
Колишня муза• 07 августа в 10:27
Не львівʼянка, але пораджу Південний ринок, Центр обуві. Дуже багато магазинів із взуттям
Xвостокрутелка• 07 августа в 10:45
Ответ дляГалябалована
Та нічого такого)
Простий фальсифікат, і все...
Чого фальсифікат? Ви значення цього слова розумієте взагалі?
Moon shine• 07 августа в 10:47
Ответ дляГалябалована
Та нічого такого)
Простий фальсифікат, і все...
Ви мелете чуш собачу. Чесно. Це взуття вже ношене моєю сім´єю з 2023 р.+купою подруг. Всі задоволені, бо актуальні моделі і м´яка шкіра,яку не треба розношувати. Я знаю,що кажу , бо все життя маю проблему з ногами. А ви городите якусь ахінею про циган і т.п. воно б давно розлізлося б вже. Нічого някому не доводжу. Особисто я знайшла свій магазин взуття
Галябалована• 07 августа в 10:51
Ответ дляMoon shine
Я вас образила, оскорбила?
До чого чуш собача?
Кожен має право висловити свої думки))
Шиворот Навыворот• 07 августа в 10:57
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Та є і в Форумі , і в Вікторії Гарденс.
Є фірмові магазини в яких дорожче і є різні , в який ціни +- однакові
Дочка для себе відкрила магазин attiko в форумі
В неї худенька ніжка. Там є і спортивні, і класика, і багато всього шкіряного
БЦАшка• 07 августа в 11:01
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Конечно,на краковский или провесинь.На Галицком там всего пару палаток с ширпотребом.Есть магазины Стефано или както так,там местная обувь из экокожи,есть еще магазины Львівське взуття возле Пидзамче,но я там брала ботинки,дубовые,ходить невозможно,колодкка ужас.В центре есть магазины Рикер,Еврообувь.А именно на рынках,в частности,на краковском просто удручающий ассортимент,по моему мнению,нормальных рынков, особенно по обуви,во Львове нет
Шиворот Навыворот• 07 августа в 11:02
Ответ дляMoon shine
Гарно. Але це вже класика яка є майже всюди. І білі кеди, і чорно білі, і балетки…
БЦАшка• 07 августа в 11:05
Ответ дляДівчина заглядєніє
Так а где померить во Львове?
Шиворот Навыворот• 07 августа в 11:07
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Зручні білі кеди я собі замовила з ансвера. Біркеншток